Kahve Falında Satranç Taşı Görmek

Kahve falında satranç taşı görmek, alacağınız tüm kararların sizi memnun etmesi ve gerçekten doğru kararlar almak demektir. Öncelikle kendinize verdiğiniz değer artacaktır. Çok büyük kısmetleriniz olacak ve bunları tepmediğiniz takdirde çok güzel günlere erişmeniz olasıdır. Hayatta her hamlenizde temkinli olmaya gayret edin. Özellikle rakiplerinize karşı daha dikkatli olmanız gerekir. Mesela çalışma hayatında sizi gerçekten rakip gören kişileri ciddiye alın ve ellerine koz vermeyin.

Falda çıkan bu sembol ayrıca birden çok anlamı içerir. Öyle ki, görülen taşlara göre de bu anlamlar değişir. Eğer bu sembol satranç tahtasına dizili şekilde görülürse, gelecek günlerde ince ve akıllı seçimler yapmak zorunda kalacağınıza yorumlanır. Yanlış hamleler yapması halinde ise kendisini zor günlerin beklediğine yorumlanır. Görülen taşların biçimine göre de kişinin karakteristik özelliklerine yorumlanabilir.. Fincanda şah veya vezir taşları görülüyorsa, fal baktıran kişi güçlü bir karaktere ve liderlik vasıflarına sahiptir. Bunun yanı sıra şah ve vezir taşları, gizli düşmanların varlığına da yorumlanır.

Falda satranç taşı görmek, aynı zamanda güzel bahta ve hayırlı kısmetlere yorumlanır. Eğer taşlar arasında falda at görülürse, evli olanlar için evliliklerinde bir ömür boyu mutlu olmaları demektir. Eğer bekarsanız, hayatınızın aşkı ile karşılaşmanız an meselesi olabilir. Falda piyon görülürse, fal baktıran kişiyi zorlu ve meşakkatli bir süreç bekliyor olabilir. Fakat bu süreçte kat edilecek yola sağlam ve emin adımlar ile devam edeceksiniz. Özel yaşamında üst noktalarda başarı ve mutluluğa kavuşabilirsin.

Kahve tabağında bu sembolün çıkması, hayatında alacağın kararlar ile birlikte hem maddi hem de manevi yönden çok güzel fırsatlar elde etmek demektir. Özellikle kendi kararlarında bir pişmanlık yaşamayacaksın. Aksine her seferinde doğru seçimler yapmış olduğunu göreceksin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.