Kahve Falında Dolunay Görmek

Kahve falında dolunay görmek, çok büyük sevinçler yaşayabilir ve çok büyük başarılar elde edebilirsiniz. Özellikle gelecek ile ilgili endişeleriniz azalmaya başlayacak. Dilekleriniz kabul olacak ve artık hayatınızda her şey yolunda gidecek. Mesela eğitim hayatında artık sıkıntılar bitebilir. Ya da iş hayatınızı bir düzene sokabilirsiniz. Aşk hayatında da ayrılıklar son bulur ve falına bakılan kişi ruh eşini bulur. Gerçekten seveceğiniz ve evlilik hayali kuracağınız biri ile ilişkiniz olabilir. Bekar olanlar tanışacakları kişi ile bir an önce evlenmek isteyebilirler.

Falda çıkan bu sembol ayrıca dünya malından haz almaya yorumlanır. Maddi olanaklarınız artabilir ve dünyalık duyguları doyumsuzca tatmak isteyebilirsiniz. Falına bakılan kişinin dünyadayken en çok tatmak istediği duyguları tatması olasıdır. Bu hislerin büyük bir istek ile ruhunun genç kalıp, güzelleşmesine de yorumlanır. Yaşamdaki en büyük mutlulukları elde edebilirsiniz. Özellikle büyük bir başarı kazanabilirsiniz ve yaşamaya değer şeyler elde edebilirsiniz. Her zaman en iyisi için uğraş verecek olmanızdan dolayı şans sizden yana olacak. Parlak ve güzel bir gelecek sizleri bekliyor. Falına bakılan kişinin mutluluğu her geçen gün daha fazla çoğalacaktır. Hayatta bahtı her alanda güçlü olacak ve yüzü güleç olacak şeklinde de yorumlanır.

Falda dolunay görmek, bazen de hem hayra hem de şerre işaret eder. Falda dolunay yakınlarında daha büyük yuvarlak güneşe benzeyen bir cisim varsa, fal sahibinin etrafından göreceği saygı ve sevginin artması demektir. Bunun yanı sıra, manevi yoldan uzaklaşması şeklinde de yorumlanır. Ya da ticarette göreceği kar ve faydaya işaret eder. Bazı işlerin sonuna gelmeye işaret eder. Çok uzun zamandır haber alamadığınız bir dostunuz ile yüz yüze karşılaşmanız olasıdır. Hasretler sona erer ve eski dostluklar yeniden gündeme gelebilir.

Kahve tabağında bu sembolün çıkması, şansınızın çoğalması ve başarılı olmak demektir. Aile içerisinde herkes sizinle gurur duyabilir. Hanede adınızdan övgü ile bahsedilebilir. Hane içerisinde sıkıntılar azalır. Özellikle maddi problemleri olan kişiler borçlarından ve diğer maddi sıkıntılarından arınacaklar. Hanede maddi yönden de önemli bir rahatlama olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.