Kahve Falında Karanlık Kuyu Görmek

Kahve falında karanlık kuyu görmek, kendi kuruntularınızdan tez zamanda kurutlmak şeklinde yorumlanır. Örneğin sizin zor günler geçirdiğiniz ve adeta kendinizi bir kuyuda hapsolmuş gibi hissettiğinizi simgeler. Bu duygulardan çok yakında kurtulabilirsiniz. Kendinizi çok yalnız hissettiğiniz bir dönemde iyi haberler gelir ve umutlarınız artar. Hatta boşuna kuruntu yaptığınızı düşünebilirsiniz. İçinde bulunduğunuz zorluklar ve bu kuyudan çıkmak için mücadele etmeniz gerektiğine delalettir. Kahve fincanında kuyu çıkması genelde tehlikeli olan ve dikkat edilmesi gereken kişiyi de simgeler. Kötü niyetli bir insan sizden gerçek yüzünü gizleyebilir. Kahve falında kuyunun başında biri duruyorsa size destek olacak biri olabilir. Kaygılarınızdan kurtulmanızda size yardım eli uzatabilir.

Falda karanlık kuyu görmek, hilekar bir insana yorumlanır. Bu insan sizi aldatabi,lir ve yalan sözler ile moralinizi bozabilri. Mutluluğunuzu kıskanan kişiler mutsuz olmanız için şeyler söyler. Bazı duygusal sorunlar yaşayanlar sevdikleri insan ile arasındaki kişilerin zarar verdiğini görebilir. Sizi dolduruşa getiren ve boş yere moral bozan kişilere karşı temkinli olmanızda faydavar.

Kahve Falında Su Kuyusu Görmek

Çalışma hayatında zarara uğrayabileceğiniz bir dönemde olduğunuza ancak ksıa süreceğine yorumlanır. Kişi yanlış yatırımlarda bulunabiilr ancak maddi zararı telafi olur. Siz kendi çıkarı için zorlamaya kalkan ve maddi olarak külfet olan biri olabilir.

Kahve Falında Karanlık Görmek
Kahve Falında Çukur Görmek

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, sürekli yardım ederek elinizi üzerinden hiç çekmediğiniz birinden büyük bir iyilik görmeye yorulanır. Çok vefalı dostlar biriktirdiğinizi görebilirsiniz. Arkadaşınızın vefalı davranışları sizi çok duygulandırabilir. Tam da ihtiyacınız olan zamanlarda gelen bu vefa dolu yardımlar sayesinde sıkıntılar kolay atlatılır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.