Kahve Falında Battaniye Görmek

Kahve falında battaniye görmek, geçmişte yaptığınız iyiliklerin karşılığını alacağınıza ve zor zamanlarınızı dostlarınızın, eş dostun desteği ile atlatacağınıza yorumlanır. Falına bakılan kişi kendinden çok ödün veren biri olabilir. Hatta çoğu zaman yaptığı iyiliklerden zarar görseniz bile çok büyük bir kazık yiyince tövbe edebilirsiniz. Yine de şu güne kadar yaptığı iyiliğin arkasında duran birisiniz. Bu nedenle de hep kullanılıp sömürülen bir kişi olmanız söz konusudur. Her ne kadar bu durumdan şikayetçi olsanız da değişmemeniz durumu değiştirmiyor. Ayrıca bundan sonra bir daha taviz vermeyeceğinizi söyleseniz de bu konuda verdiği sözleri tutamamanız söz konusudur.

Falda çıkan bu sembol aynı zamanda falına bakılan kişinin en büyük hatasının hep yanlış insanlara güveniyor olması şeklinde yorumlanır. Her ne kadar bazı kişilerden iyilik görecek olsanız da sömürmeye çalışan çıkarcı insanlardan uzak durmanızda fayda vardır. Fal sahibi güvenebileceği insanlardan kaçarken, kendisini kullanacak ihanet edecek iki yüzlü insanlara fazla güveniyor olabilir.

Falda battaniye görmek, aynı zamanda görülecek yardım anlamına da gelir. Kişi bir konuda hiç tanımadığı birinden bir yardım görebilir. Bu tanımadığı ya da samimi olmadığı kişiden göreceği yardım vesilesi ile işlerini yoluna koyabilir. Göreceği bu yardımı yapan kişi tesadüfen denk gelen bir yabancı olabilir.  Hatta hayatında bir daha da karşılaşmayacağı biri olması da söz konusudur. Birileri aracılığı ile yardım edebilir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, hane içerisinde bir ayıp örtmekle de yorumlanır. Fal sahibi yakın çevresinden birinin bir ayıbını gizlemek zorunda kalabilir. Bu kişi ile ilgili büyük bir sırrı taşımaktadır. Hatta bu sır ortaya çıkmasın diye çok fazla çabalamaktadır. Çok sevdiği bir kimseyi korumak için bu sırrı örtbas etmekte olan fal sahibi bir yandan da zor durumda kalabilir. Fakat bunu taşımaktan başka çaresi yoktur. Bunun nedeni de anlatıp yardım isteyebileceği veya kendini rahatlatabileceği kadar kimseye güvenmiyor olmasıdır.

Falda battaniye sembolü, verilen bir sözün yerine getirilmemesi sonucunda ortaya çıkabilecek pürüzleri de gösterir. Kişi bu pürüzleri gidermek iki kat çaba ve masraf sergileyecek.  Doğal olarak sıkıntılı günler geçirecektir. Fakat bu süreç geçici olacaktır. Bunun yanı sıra artık kimi nereye koyması gerektiğini bilecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.