Kahve Falında Tavuk Budu Görmek

Kahve falında tavuk budu görmek, aile ve akrabalar arasında bir anlaşmazlık olması ve üzülmeniz anlamına gelir. Hatta sizi şaşırtacak ve üzecek sözler de çevrenizden duymanız olasıdır. Bu sembolün bir diğer anlamı da yakınlarınızdan ihanet gördüğünüze yöneliktir. Bazı yorumcular tarafından da bazı kısmetlerinin ayağına geleceğine yorumlanır. Ayrıca hayallerinizin size yaklaşacağına ve fırsatların çıkacağına işarettir. İştahlı yapıya sahip olduğunuzu ve oburluk sınırına ulaştığına da yorumlanır.

Falda çıkan bu sembol, zenginliği de simgeler. Kazançlı bir döneme gireceğine, mutluluğa bazen de başı belaya gireceğine, fakat beladan kurtulacağına yorumlanır. Devlet makamında iyi bir yere gelebilirsin. Ya da sıkıntı çekmeden kazanabileceği ziynete yorumlanabilir. Ayrıca tez vakitte aile içinde huzura ermeye işarettir. Yakınlarınızla zaman geçirmeniz gerekebilir. Kariyer ve iş hayatınız da sıkıntılarınızdan kurtulmanız yakındır. Bu nedenle keyfiniz yerinde olacak ve çevreniz de iyi insanlar olacağı güzel bir döneme gireceğini gösterir.

Parasal sıkıntılarınızdan ışık hızıyla kurtulmanız da an meselesidir. Falına bakılan kişi güven içinde yaşar, şöhrete, mutluluğa, isteklerin yerine geleceğine yorumlanır. Nadir olarak bu sembol falda sıkıntıya, sırların ortaya çıkmasına ve maddi kayıpların ortaya çıkmasına yorumlanır..

Falda tavuk budu görmek, aynı zamanda tatlı dilli orta yaşlı kişiye, darlıktan feraha kavuşmaya yorumlanır. Bunun yanı sıra yaşama gelecek berekete, talihe yorumlanır. İyi bir geleceğe kavuşabilirsiniz. Ayrıca kuvvete, mutlu havadislere işaret eder. Daha pozitif olan yorumlar da meşakkatli yolların refaha çıkacağına, zahmetsiz kazandığı paraya ve umut ettiği geleceğe yöneliktir. Can sıkıntısı olabilir, ancak bu sıkıntı sonucunda mutlu olmaya, huzura erişmeye işarettir.

Kahve tabağında bu sembol aile yaşamı içerisin de düzenli ve mutlu süreceğine yorumlanır. Gücü olan bir kimsenin düşmanlığını kazanmanız da olasıdır. Bu sebeple  tedbir alması gerektiğine işaret olarak yorumlanır. Ev içerisine yeni bir eşya alabilirsiniz. Mutlu bir evlilik ya da samimi bir arkadaşlığın başlangıcının temelleri de atılabilir. Kalp gözü açık kişiler tarafından bakılan falda ise bu sembol mutlu bir aşkın yakında başlayacağına yorumlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.