Kahve Falında Melek ve Şeytan Görmek

Kahve falında melek ve şeytan görmek, zorlukların aşılması, düşmanların yenilgiye uğraması ve uzaklaşması, kötülüklerden arınmak gibi anlamlara gelir. Falına bakılan kişi bir konuda ikilemde kalmış olabilir. Kararı çok önemli olduğu için ya iyi olanı ya da kötü olanı seçecek demektir. Bunun için de kararlarınızda aceleci olmayın. Sosyal çevrenizde de iyi ve kötü etkisi olan arkadaşlarınızı ayırmanız önemlidir. Size kötülüğü dokunan kişileri çevrenizden uzak tutmanız daha hayırlı olabilir.

Falda melek görmek, bir kişinin sıkıntılı bir süreçte olduğunda, bu sıkıntılı sürecin biran önce son bulacağı anlamına gelir. Bunun yanı sıra ticari bir kazançla birlikte okul hayatında büyük başarıların elde edeceğine yorumlanır. Bu kişinin Allah katın da yüksek bir mevki de olduğuna işaret eder. Ayrıca falına bakılan kişi bütün zorluklarla hissettiği ilahi güç ile üstesinden geleceği anlamına gelir.

Falda melek ve şeytan görmek, falına bakılan kişinin tez vakitte özlediği ve çok sevdiği birine kavuşacağı anlamına da gelir. Bu semboller iyi şeylere yorumlanırken, şeytan bazen kötü manalara da gelir. Falda şeytan çıkması, kötü bir düşmanın olduğunu gösterir. Çevrenizdeki bu düşmanın dost olarak etrafında dolandığı ve size zarar vermek istediğine yorumlanır. En kısa zamanda bu dost görünümlü düşmandan kurtulacaksınız.

İş hayatında yaşayacağın sıkıntılar seni çevrenden uzaklaştıracaktır. Ancak her zorluğun ardından mutluluğun geleceğini unutmayarak hayal kırıklığına düşmeyin. Falda şeytan sembolü sizi korkutmasın. Bazen de yakın zaman içinde dost eli ile iyi günlerin geleceği olarak da yorumlanır. Bunlar genellikle iyi yorumlanan iki semboldür. Kahve fincanında çıkan bu iki sembol ilişkilerin iyi bir yönde olacağını da gösterir.

Kahve tabağında bu sembol, sürpriz gelişmeleri simgeler. Kalbinizi kimseye açmama kararınız şu günlerde değişecek demektir Karşınıza çıkan akıllı ve becerikli bir insan size tüm sözlerinizi unutturacaktır. Ayrıca onu kazanmak için sarf ettiğiniz çaba tüm her şeye değecek demektir. Maddi sorunlarınızın sihirli bir değnek değmiş gibi ortadan kalkması sizi şaşırtabilir. Fakat üzerinize inen bu bereketin sebebi dualar olabilir. Sürekli ilgilenerek duasını aldığınız birinin sayesinde manevi olarak koruma altında olduğunuza yorumlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.