Kahve Falında Bastonlu Adam Görmek

Kahve falında bastonlu adam görmek, falına bakılan kişinin aile büyüklerinin yardımına ihtiyaç duyacağına yorumlanır. Özellikle anne ve babanızın maddi yada manevi desteğine ihtiyacınız olabilir. Onların size vereceği destek ile birlikte bazı problemleri çok daha rahat bir şekilde aşmanız mümkün olabilir. Bunun yanı sıra iş hayatında da size destek verecek birileri olacaktır. Eğer iş bulamıyorsanız, aileden biri aracı olarak işe girmenize yardımcı olur. Bu sayede yeniden para kazanmaya başlayabilir ve geçiminizi sağlayabilirsiniz. Ya da evden birinin geliri artabilir.

Falda çıkan bu sembol ayrıca sizlerin bu ara birilerinin yardıma ihtiyacı olduğunu fark edecek olduğunuza yorumlanır.  Ayrıca bunu fark ettikten sonra severek de bu insanların yardımına koşacak olduğunuzu gösterir. Sizlerin bu yardım sever hali ile insanlara örnek olacaksınız.  Yardım etmeyi seven tavrınız ile de her an başarı ve mutluluk sizlerden yana olacak. Özellikle yakın çevrenizde bu sebeple size karşı vefa borcu olan kişiler olabilir ve bu insanlar ne zaman sıkışsanız size yardım edebilirler.

Falda bastonlu adam görmek, aynı zamanda sizlerin bu ara bir iş için girişime girecek olduğunuza yorumlanır. Eğer böyle bir planınız varsa, bunun için de uzun zamandır hazırlık içerisinde olarak verdiğiniz emeklerin karşılığını alabilirsiniz. Bir hayli emek verdiğiniz bu iş artık sizlerin elleri arasında sayacağınız kadar yakın olacak. Bu sayede beklentilerinizin üzerinde çok güzel gelişmeler olabilir ve iş hayatında aradığınız şans sizden yana olabilir. Her an mantıklı biri olmanız da size fayda sağlayacaktır.

Kahve tabağında bu sembolün çıkması, aile büyüklerinin yardımı ile bir şeyler başarmak demektir. Onlar her an size destek vermekten mutluluk duyacaklar. İş ya da eğitim hayatınızda da ellerinden gelenin daha fazlası yardımda bulunabilirler. Onlar sayesinde bir şeyler başarabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.