Kahve Falında Tavşan ve Kalp Görmek

Kahve falında tavşan ve kalp görmek, özel hayatınızda uzun süredir aradığınız mutluluğa erişeceğinize yorumlanır. Eğer bekarsanız, biri size duygularını açabilir ve bu durum kafanızı karıştırabilir. Ancak hoşlandığınız birinin de size duygularını dile getirmesi söz konusu olabilir. Ya da ilişkisi olan kişiler sevdikleri insandan sürpriz alabilirler. Bu bir hediye ya da bir etkinlik olabilir. Sevildiğinizi bilmek sizi mutlu edecek. Özellikle aşk hayatında mutluluğunuz artıyor olacak.

Falda çıkan bu sembol ayrıca kısa vadeli mutluluklara işaret eder. Ancak bunlar unutulmaz anlar olabilir. Bazı sürprizler ile de kısa süreli yaşanacak unutulmaz mutlu anlara şahit olabilirsiniz. Bekar kızlar yakında evlenecekleri erkek ile tanışabilirler. Birileri size talibiniz olduğunun haberini gönderebilir. Ya da taliplerin fazla olması aklınızı karıştırabilir. Evli olanlar ise eşleri ile birlikte romantik planlar yapabilirler. Şu günlerde sevgilinizle daha romantik olabilirsiniz. Birbirinize karşı hisleriniz artabilir.

Falda tavşan ve kalp görmek, aynı zamanda yakın bir zamanda elinize bir miktar para geçecek anlamına gelir. Falı baktıran kişinin hayatında mutlu bir ilişkinin başlayacağını müjdeler.  Bir diğer anlamı da fala baktıran kişinin dürüst, sevecen bir kişiliği olmasıdır. Bu sebeple daha fazla değer göreceksiniz. Bu kişiliğiniz sayesinde iş, aşk ve normal hayatta büyük başarılar elde etmeniz olasıdır. Yeni bir ilişkiye de yelken açabilirsiniz.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, aile içerisinde müjdeli haberin dolaşması demektir. Haneye gelin ya da damat gelebilir. Bunun yanı sıra bebek sahibi olmak isteyenler varsa, onlardan bebek müjdesi gelebilir. Haneniz kalabalık hale gelecek ve mutluluklar paylaşıldıkça çoğalacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.