Kahve Falında Deve Yükü Görmek

Kahve falında deve yükü görmek, çok büyük kısmetlerin yolda olduğuna yorumlanır. Elinize çok büyük paralar geçebilir ve zenginliğin kapılarını aralayabilirsiniz. Yeni kazanç kapıları söz konusu olabilir. Bazı iş denemelerinizden de olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Eğer beklediğiniz toplu varsa, tez zamanda size ulaşacak. Mal mülk satışından da yüklü para elinize geçmesi olasıdır. Bazı yorumcular tarafından da mal mülk edinmek olarak yorumlanır. Birikim yaparak tapu sahibi olmanız söz konusu olabilir.

Falda çıkan bu sembol ayrıca hane içerisine bir yükün gireceğini gösterir.  Ya da hane içerisinden bir yükün çıkacağı anlamına da gelir. Bazı yorumculara göre de para ya da mal sahibi olmak demektir. Sahip olacağınız para ya da mal kolay yoldan elde edilebilir. Kolay bir kazanç olup hanenin tüm ihtiyaçlarını giderebilir. Fal sahibi borçlardan kurtulabilir. Falda deve yükü çıkması, gerçekleşecek bir göçün de haberdarı olur. Ev değişikliği yer yurt değiştirme söz konusu olabilir. İş ya da başka sebeplerden başka bir yerde yaşamanız gerekebilir.

Falda deve yükü görmek, aynı zamanda ev sahibi olmak, eşya edinmek demektir. Belki de kiracı olmaktan kurtulabilir ve kendi evinizde yaşamaya başlayabilirsiniz. Eğer bekarsanız, kendi yuvanızı kurmanız da olasıdır. Sevdiğiniz insanla evlenerek birlikte bir aile kurarak, saadet içerisinde bir yuvaya sahip olabilirsiniz. Bu evlilik sizin için çok hayırlı olabilir. Size ve ailenize mutluluk verebilir.

Kahve tabağında bu sembolün çıkması, borç ve dertten kurtulmak, aile içerisinde borçları olan kişilerin rahata erişmesi demektir. Özellikle bir süredir sıkıntı çeken bir aile bireyi artık rahat bir nefes alabilir. Belki hane içerisinde bir miras paylaşımı da söz konusu olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.