Kahve Falında Kuşun Ağzında Mektup Görmek

Kahve falında kuşun ağzında mektup görmek, tez vakitte alınacak haber ile birlikte çok büyük mutluluklara erişmek demektir. Özellikle bir süredir beklediğiniz bir haber varsa, çok yakında kulağınıza gelecek demektir. Mesela bir sınav sonucunu bir süredir bekleyen kişiler yakında sonucu öğrenerek çok mutlu olabilirler. Ya da hoşlandığınız biri size haber gönderebilir. İş başvurusu yapan kişilerin başvuruları olumlu sonuçlanabilir. Telefonla aranarak ya da e-posta ile de müjdeli haberi alabilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol genellikle hayırlı haberler almak demektir. Bunlar beklediğiniz ve endişelerinizin olduğu haberler olacaktır. Kuşun ağzında beliren mektup simgesi, beklediğiniz bu haber hayatınızda pek çok değişiklik meydana getirecek anlamı taşır. Ayrıca bu değişiklikler olumlu gelişmeler ile beraber hayatınızın tam ortasında kendine yer edinecektir. Bir diğer yandan faldaki kuşun ağzındaki mektup, sevdiklerinizin ağzından kendinizle ilgili harika haberler duyacağınızı gösterir. Eğer falına bakılan kişi yalnızsa, kuşun ağzındaki mektup, hayırlı bir kısmet ile tanışmak demektir. Hatta tanışılan bu kişinin fal sahibinin hayatında etkili bir yere sahip olması mümkündür.

Falda kuşun ağzında mektup görmek, aynı zamanda alacağınız hayırlı bir haber hakkında size ipuçları verir. Alacağınız haberin büyüklüğü de kuşun ağzında beliren mektubun büyüklüğüne göre yorumlanır. Mektup ne kadar büyükse, yakında alacağınız haber de o denli büyük olacak demektir. Ayrıca bu haber hayatınıza o kadar etki edecektir. Öte yandan duyacağınız haberin sizi ne kadar mutlu edeceği de yine mektup büyüklüğüne göre yorumlanır.  Bu sembol iş hayatında bir terfi almak ya da eğitim yaşamında başarıların artması anlamına da gelir.

Kahve tabağında kuş ağzındaki mektup çıkması, hastalığı olanlar ve uzun süredir şifa bekleyenler için en kısa sürede beklediği şifaya kavuşması demektir. Yakında sıhhate erişebilirsiniz ya da aile içerisinde sağlık problemi olanlar da iyileşebilir. Her yerde arayıp da bulamadığınız deva, hiç beklemediğiniz bir anda size ulaşabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.