Kahve Falında Cadı Görmek

Kahve falında cadı görmek, aileden ya da yakın dost çevresinden sizi kıskanan ve hep kötülüğünüzü isteyen birine yorumlanır. Bu kişi siz üzüldüğünüz zaman seviniyor olabilir. Her ne kadar size destek biri gibi görünse de tam tersi sizin iyiliğinizi hiç istemiyor. Ayrıca kem göz anlamına da gelir. Sizin başarılı olup ailenizi gururlandırmanızı istemeyen, hep zorluk ve sıkıntı çekmenizi isteyen ve bundan memnun birileri olabilir. Hatta sizin isteklerinize ve hayallerinize kendi erişmek isteyen, hayallerinizi çalan birileri de olabilir. Sizin istediklerinizi bu kişinin yapması canınızı sıkacak.

Falda çıkan bu sembol ayrıca yakın çevreden duyulacak olan kötü sözlerin de habercisidir. Çevresindeki kötü niyetli kişiler tarafından bilerek üzülmeye ve yıpratılmaya çalışılan fal sahibi şu günlerde ufak tefek bile olsa tartışmalar yaşayabilir. Ancak her türlü tartışmaya girmekten kaçınması konusunda uyarı anlamı da taşır. Yoksa haklı iken haksız duruma düşmeniz kaçınılmaz olabilir.

Bazı fal yorumları tarafından edepsiz bir insan olarak tasvir edilen cadı sembolü, fal fincanının ağız kısmında görülürse, bunun anlamı yakın düşman demektir. Sizin yakın çevrenizden biri yanlış kararlar alıp hataya düşmenizi sağlayabilir. Kimi falcılara göre de haset ve kıskanç bir insan ile arkadaş etmek demektir. Hayatınızda bulunan sizlere karşı oldukça iyi gibi görünse de arkanızı döndüğünüz de bir o kadar kötü olan bu kişinin gerçek yüzünü yakında görebilirsiniz. Bu kişi çıkar ilişkisi de yapıyor olabilir. Sizler herkese adeta bir saf gibi inanıyor oluşunuz bu art niyetli insanların sizin iyi duygularınızı kullanmasına bir kat daha zemin hazırlıyor olabilir. Bunun yanında biraz daha yıpranmanıza da sebebiyet veriyor. Bu duruma artık en kısa sürede bir dur demenizde fayda var.

Kahve falında cadı şapkası görmek, düşmanlarınızı kolayca ayırt edebileceğinize yorumlanır. Böylece sizler de herkes gibi hayatın her mutlu anını oldukça keyifli bir şekilde yaşayabilirsiniz. Kendiniz ve aileniz dışında gelen insanlara pek de güvenmeyin. Hatta mümkün olduğunca bu insanlardan kendinizi de bir hayli soyutlamanız  faydalı olabilir. Kötü niyetlerden uzak durmanız gerektiğini de işaret eder.

Kahve falında cadı kazanı görmek, sizler için kötü düşüncelere sahip olan birine işaret eder. Bu iki yüzlülükleri ile sadece sizleri değil diğer herkesi de kayıp etmelerine neden olacağını gösterir. İyi niyetiniz ve temiz kalbiniz ile kötülüklerden korunabilirsiniz.

Kahve falında uçan cadı görmek, size düşman kesilen birinin uzaklaşması ve size zarar verememesi anlamına gelir. Bu kişi başka bir yere taşınabilir. Belki iş hayatından biriyse, işten ayrılabilir. Ancak bundan sonra size zarar veremeyecek.

Falda cadı görmek sürekli olumsuz düşünceler taşıyarak fal sahibinin enerjisini de kötü yönde etkileyen birine yorumlanır. Bu negatif kişi iş arkadaşı da olabilir. Negatif düşünceler ile fal sahibinin moralini bozan bu çalışma arkadaşından uzak durmakta fayda var. Çünkü fal sahibinin hayatındaki güzel gelişmeleri de farkında olmadan engelleyebilir. Bunun için ondan bir süre uzaklaşmak veya onu uyarmak en iyi seçenek olabilir.

Eğer kahve fincanının dibinde süpürgesi ile birlikte bir cadı çıkarsa, uzak yollardan gelen istenmeyen misafiri temsil eder.  Kahve falında süpürgeli cadı görmek, düşmanların size zarar verememesi de demektir. Fal sahibinin canını sıkacak bir misafir de davetsiz olarak gelebilir. Eğer fal fincanında bir dolunay ve etrafında gezen cadı sembolü çıkarsa, bunun da anlamı hane içinde dolaşan kötü niyetli ve dedikoducu bir kadını simgeler.

Kahve tabağında bu sembolün çıkması haneden ya da hayatına girmeye çalışan kadınlara karşı çok temkinli olmalıdır. Arkadaşı olmak isteyen tipler aslında fal sahibinin kötülüğünü isteyen kişiler olabilir. Cadı sembolü bir hayvan ile birlikte görülürse, bunun da anlamı ihmal edilen bir dosttur.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.