Kahve Falında Kartal Başı Görmek

Kahve falında kartal başı görmek, bazen bazı olaylar karşısında hevesin kaçsa da güçlü olman ve kararlı olmanın avantaj sağlaması anlamına gelir. Bu sembolün anlamı, senin bu hayatta her an başarılı olmak için çaba sarf ediyor olmana rağmen etrafında yer alan insanlar sayesinde de oldukça mutsuz olmandır.  Ancak tüm bu karışık süreçlerin geçirecek ve geride bırakacak olduğuna işaret etmektedir. Sen o kadar yüce bir gönlü olan insansın ki, bunun çevren anlayacak. Hatta bu hayatta her an kazanmak için her ne yol varsa kapalı olan yollardan dahi girsen sana açılacak olmasına işaret eder.

Falda kartal kafası çıkması, detaylara dikkat etmek ve tehlikeden kaçınmak anlamına da gelir. Ellerin ile adeta tırnaklarını parçalarcasına kazandığın o kadar çok şey var ki bunlar senin için çok değerlidir. Bu nedenle sahip olduğun şeylerin her bir zerresinde de alın teri akıtmış olduğuna işaret etmektedir. Sen böyle bir insanken de bir yandan çevrende sadece seni çıkar amaçlı kullanmak isteyen insanlara sinir olabilirsin. Bu kişilere bu kadar yüz vermek yerine daha çok onları kısa süre içerisinde hayatından çıkarmayı denemelisin. Hatta kendin için olan güzel anları da sunmalısın.

Falda kartal başı görmek, aynı zamanda seni sevmeyen ve seni oldukça kıskanan insanların var olduğu gösterir. Bunun yanı sıra seni bir hayli çok seven insanların da olduğuna işaret eder. Her ne kadar böyle insanları hayatında istemiyor olsan da bir kere girmelerine izin vermiş olmandan dolayı oldukça acı çekiyorsun. Bu sebeple artık gitmeleri için de her yolu deniyor olabilirsin. Sen de artık onlar ile olmak istemediğini uygun bir dil ile söyleyerek seni yalnız bırakmalarını da sağlayabilirsin. Bunu yaparak ayrıca tüm güzel anları da kendine sunabilirsin.

Kahve tabağında bu sembol hane içerisinde seni kıskanan insanların sana zarar verememesi, onlara galip olmak demektir. Başkaları senin yükselmeni istemese de başarıların ile kendini herkese kanıtlama şansı elde edebilirsin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.