Kahve Falında Asılı Adam Görmek

Kahve falında asılı adam görmek, zor bir dönemin biterek daha güzel günlerin başlaması, zorlukları aşmak ve engel tanımamak demektir. Hatta yakınlarınızda dolaşan bir güzelliği fark etmediğinize işarettir. Bekar fal sahibi için geçerli olan bu yorum aslında çeşitli olaylara da işaret eder. Kendisine eş ararken burnunun dibinde olan birini fark etmeyip yanlış bir seçim yapmak üzere olan fal sahibi çok geç olmadan gerçeği öğrenip şaşırabilir.

Başkalarını kırmamaya gayret edin. Çünkü toparlanma sürecinde en çok başka bir hata daha yapmaktan korkabilir. Böyle olsa da en sonunda kimseyi kırmadan doğru yolu bulacaktır. Vazgeçilen diğer kişiyi kırmamanın en güzel yolu da ona yalan söylememek olacaktır. Aslında bakıldığında tüm bu yaşananlar evlilik hayatının ciddiyetini üç kişiye de kısaca anlatmış olacaktır.

Falda asılı adam görmek, aynı zamanda umursamaz bir kişiliğin de göstergesi olarak yorumlanır. Hatta bu kişi fal sahibinin eşi olabilir. Bazı konularda evliliğin çıkmaza girmesine kadar etkili bir huydur. Bu karakter karşısında ne yapacağını şaşırmış olabilir. Böyle olsa da yeni yollar denemekten asla vazgeçmez.

Kahve tabağında bu sembol umutların yeşermesidir. Hiçbir güç sevgi karşısında duramayacağı için eninde sonunda çabaları filiz verecektir. Özellikle de olumlu ve tatlı yaklaşımların ardından sonuç almaya başlayabilirsiniz. Bu sayede eşinin dikkatini çekebildiği için son derece mutlu olacaktır. Ona evliliklerinin devamı için çaba sarf etmesini aşılayabildiği sürece bir şeyleri anlayabilir. Aynı zamanda bu sıkıntı kökten hallolmuş olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.