Kahve Falında Baloncuklar Görmek

Kahve falında baloncuklar görmek, yakında eşiniz ya da sevgiliniz ile aranıza mesafeler girebilir. Onunla bir süre ayrı kalmanız gerekebilir. Bu sembol sevdiğiniz insanı uzaklara yolcu edeceğiniz anlamına gelir. Uzak bir memlekete ilk kez gönderdiğiniz sevgilinizin orada uzun bir süre kalacak olması canınızı sıkacak. Hatta size bunalıma sokacak kadar üzüntü verecektir. Ancak bir süre sonra bu ayrılığın ne kadar gerekli olduğunu anlayacaksınız.

Ayrı kalmak ilişkinizde hem size hem de sevdiğinize uzunca bir düşünme molası verdiren mesafeler, birbirinizin kıymetini daha çok anlamanızı sağlayabilir. Bunun yanı sıra ona olan bazı hislerinizden emin olmadığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Bunun ne kadar gereksiz bir düşünce olduğunu anlayacaksınız. Baloncuklar fincanın ağız kısmına kadar devam varsa, bu sefer de bu ayrılığın sonu nikahla bitiyor bile denebilir.

Falda küçük baloncuklar görmek, aynı zamanda tez vakitte yüzünüzü güldürecek gelişmelere işaret eder. Beklentisi içinde olduğunuz ilgi ve sevgiye nihayet kavuşacaksınız demektir. Sevdiğiniz insanda bu beklentilerinizin aslında epeydir farkındadır. Ancak kafasındaki parasal problemler yüzünden size vakit ayırma ve mutlu etme konusunda ihmalkarlık yapıyor. Sizin ellerinin arasından kayıp gitmek üzere olduğunuzu gördüğü anda da harekete geçebilir.

Sevdiğiniz insan sizi kazanmak için her yolu deneyebilir. Her ne kadar artık sizin gönlünüzü almak zor olsa da bunu başaracağından emin olabilirsiniz. Tekrar eski günlere dönmenin rahatlığı ile hayatınıza devam etmek istediğiniz için fazla naz yapmasanız daha iyi olabilir. Bunun yanı sıra tabakta görülen baloncuklar değişkenlik gösteren duygularınız olduğunu gösterir. Ancak düşüncelerinizi toplama vakti geldiğini işaret etmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.