Kahve Falında Boynuzlu Geyik Görmek

Kahve falında boynuzlu geyik görmek, çok hayırlı günlere erişmek, aşk hayatında da beklenmedik güzel olaylarla karşılaşmak demektir. Sana tez zaman içerisinde gelecek olan kısmetleri simgeler. Bunun yanı sıra hiç beklemediğin insanlardan görecek olduğun ilgi ve şefkate de işaret eder. Sen de o kişileri her ne kadar hayatında oldukça gereksiz olarak görüyor olsa da aslında öyle olmadıklarını anlayabilirsin. Bu kişiler senin hayatında gereksiz olmayı tercih etmek yerine daha çok hayatının en değerli anlarında yanında yer almayı tercih ediyorlar.

Seni seven insanlar etrafında pervane olabilirler. Bu durum hiç beklemediğin bir anda ortaya çıkmasından dolayı hem o kadar mutlu ve hoşnut olacaksın.  Bu sayede sen de hayatın her anını onlar ile geçirmek için büyük çaba sarf edeceksin. İnsanlar senin ne kadar değerli ve sayılması gereken bir insan olduğunu bilmeleri seni mutlu edebilir. Bundan dolayı da oldukça mutlu bir şekilde herkes ile birlikte hayatına devam edebileceksin.

Falda boynuzlu geyik görmek, aynı zamanda eskiden hayatında yer alan eski sevgilin aslında seni o kadar çok seviyor ki sürekli düşünmesine yorumlanır. Hatta onun kalbine girebilsen ve ne kadar geniş olan bir yere sahip olduğunu anlasan şaşırabilirsin. Bazı durumlara ve özellikle sen bile onu bırakıp gittiğin için pişman olacaksın. Her ne kadar sen de ondan ayrılmak istemesen bile insanların laflarından etkilenmiş olabilirsin.

Ayrıca onların sana yalan yanlış anlattıkları her şeyi kafana takman da sizin ilişkinizi bitirmeye neden olmasından dolayı da sen daha çok acı çekiyorsun. Eğer hala kalbinde onu ilk günkü gibi çok seviyor olduğunu da düşünüyorsan yeniden görüşmeyi düşünebilirsin.  En kısa süre içerisinde ondan özür dilemeyi de tercih etmelisin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.