Kahve Falında Dalgalanan Bayrak Görmek

Kahve falında dalgalanan bayrak görmek, devlet makamında işlerinizin yolunda gitmesi demektir. Ayrıca senin her şeyden öte daha çok vatan ve millet aşkı ile yanıp tutuşuyor olan biri olduğunu gösterir. Bunun yanı sıra sürekli çevrende yer alan insanların da seni böyle sınadıklarına da işaret eder. Sen her ne kadar bu konuda oldukça hassas biri olsan bile çevrende olan insanlar senin bu durumlarını pek de anlamıyor olabilirler. Bundan dolayı seni bir hayli üzüyorlar. Sen de onları her ne kadar çok seviyor olsan da onlar ile kavga etmene bile neden oluyorlar. Kısa süre içerisinde yine aynı böyle bir olay ile karşılaşabilirsin.

Bazı insanlar ile arana her ne kadar onlar ile mesafe koymak istemesen de buna mecbur kalabilirsin. Öyle olsa bile o kişiler ile hem ciddi anlamda kavga edeceksin. Ya da onları tamamen ne kadar istemiyor olsan da hayatından çıkarma kararı alacaksın. Bu karar ilk başlarda seni bir hayli etkileyecek olabilir. Böyle olsa bile senin vatan aşkın her şeyden daha da çok ağır basıyor. Böyle olmasından dolayı kısa süre içerisinde kendine geleceksin.

Falda dalgalanan bayrak görmek, aynı zamanda bir diğer yandan da fincanın neresinde gördüğüne de bağlı olarak farklı anlamlara gelmektedir. Sen de eğer fincanın alt kısmında yer alan bir bayrak görüyorsan öyle büyük olan bir devlet törenine katılacaksın demektir. Öyle ki ilk başlarda orada duygu seline kapılıp göz yaşlarına hiç bir şekilde hakim olamayacaksın. En son da oradan oldukça mutlu da ayrılacak olduğuna işaret eder.

Kahve tabağında bu sembol büyük bir başarı göstermek ya da herkesin takdirini kazanmak demektir. Hane içerisinde sevdiğiniz akrabalarınız, eş dost sizden çok iyi dilekler ile birlikte bahsedebilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.