Kahve Falında Kurbağa Görmek

Kahve falında kurbağa görmek, özel hayatınızda yaşanacak bazı sorunlar yüzünden kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Belki mevcut sorunlarda daha fazla gerginlik ortaya çıkarabilir. Özellikle ilişkisi olan kişiler güven problemlerini aşmakta bir hayli güçlük çekebilirler. Sevdiğiniz insanın size bir yalanını da yakalayabilirsiniz. Ayrılık sürecine gelen ilişkilerde de yıpranmalar olabilir. Gelecek günlerde sabırlı olmanız daha iyi olacaktır. Yoksa söyleyeceğiniz sözler sonrasında pişman olabilirsiniz ve ilişkiniz adeta bitme noktasına gelebilir.

Falda çıkan bu sembol ayrıca fal sahibinin neşeli ve güler yüzlü hallerini çekemeyen kıskanç kişilere işaret eder. Sizi sevmeyen bir insanın olduğunu ve sizin de henüz bunu fark etmediğini simgeler. Aslında falına bakılan kişi bu durumu fark etse bile önemsemeyebilir. Kimse canınızı sıkamayacak. Eğer fal fincanının dip kısmında büyük bir kurbağa sembolü çıkarsa, hayati kararlar alma vakti gelmiş olabilir. Ciddi bir meselede karar alabilirsiniz. Fal sahibi bir türlü karar veremediği konularda kaderini değiştirecek önemli kararları almak zorunda kalabilir Daha fazla ertelemesi kendi açısından zararlı olabilir. Çünkü en kötü karar bile kararsızlıktan çok daha iyi olacaktır. Belirsizlikler can sıkıcı olabilir.

Falda kurbağa görmek, aynı zamanda bazı fal yorumcularına göre fal sahibinin cinsiyetine göre  yorumlanmalıdır. Falına bakılan kişi erkekse, fincanda beliren kurbağa sembolü fal sahibinin etrafındaki insanlarla arasını düzelteceğine yorumlanır. Hatta kendini affettirmesi için ikinci bir şans vermeyen bir yapıdan vazgeçebilir. Bir çok konuda etrafındakileri hiç anlayıp dinlememek hata olacak. Bu sebeple de bu yönünü biraz törpülemezse büyük hatalar yapması olasıdır. Eğer falına bakılan kişi kadınsa, fincanda beliren kurbağa sembolü gizli saklı yaşanan ilişkileri simgeler. Fal sahibi kalbinin sesini susturup mantığının sesini dinlemeye odaklanmalıdır. Eğer böyle yaparsa işler daha kolay hale gelebilir ve yanlıştan sapılabilir.

Fincanın kulp kısmına yakın bir yerde beliren kurbağa sembolü aile içi meselelerin daha sakin ve ön yargısız bir şekilde çözülmesi gerektiğini vurgular. Bir diğer anlamı da borçlar yüzünden yaşanacak maddi kriz demektir. Fal sahibinin gergin tavırları aile içerisinde içinden çıkılamaz bir hal alan maddi problemleri daha güç hale getirebilir. Para sıkıntısının çözümlenebilmesi için sakin kafa ile oturulup düşünülmesi gerekiyor.

Kahve tabağında bu sembolün çıkması, hane içerisinde ciddi kararlar verilmesi gerekebilir. Kurbağa sembolü fal tabağının kenarında çıkarsa, aile içi maddi krizin önümüzdeki aylarda atlatılacağını gösterir. Maddi manevi her şeyin yoluna gireceğini müjdeler. Ancak bir müddet daha zorluklara göğüs germeniz gerekebilir.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status