Kahve Falında Üst Üste Noktalar Görmek

Kahve falında üst üste noktalar görmek, birikimleri iyi bir şekilde değerlendirmek demektir. Bu sembolün anlamı üst üste yapmış olduğunuz yatırımlar ile elinize geçecek olan büyük miktarda bir paranın varlığını simgeler. Geçmişe bakarak yaşamayıp tamamen geleceğe önem veren karakteristik yapınız başarı yolunda ilerlemenize büyük fayda sağlamaktadır.

Faldaki üst üste noktalar, aynı zamanda duyguların yükseldiğini de ifade edebilmektedir. Sevdiğinize karşı olan hislerinizin karşılık bulacağı bir döneme giriş yapıyorsunuz. Anın tadını çıkarın ve mutlu olmaya bakın. Üst üste beliren noktaların her biri adım adım yükselişin ve başarının habercisi niteliğinde diyebiliriz.

Her ne olursa olsun, hiçbir engel başarınızı elinizden alamayacak, hırsınız ve çalışma azminiz rakipleriniz arasından sıyrılmanıza olanak sağlayacaktır. Yakın zamanda mevcut işinizde terfi alabilir ya da iyi bir iş teklifi ile yaşamınıza yön verebilirsiniz.

Falda üst üste noktalar çıkması, başka anlamında gerçekleşmesine ihtimal vermediğiniz bir takım isteklerinizin hayal olmaktan çıkıp bir kaç vakte kadar gerçekleşebileceği anlamını taşıyabilmektedir. İçinde bulunduğunuz bu şanslı dönemde yaşam koşullarınızın artmasına olanak sağlayacak maddi yönde bir takım haberler alacaksınız. Dışarıdan gelecek olan paralar ev sahibi olmanıza vesile olacak, kira derdinden kurtulup birikim yapmanıza imkan verecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.