Kahve Falında Karşılıklı Kadın Erkek Görmek

Kahve falında karşılıklı kadın erkek görmek, bir görüşmeyi işaret eder. Bu sembol falına bakılan kişinin büyük bir belirsizlik içerisine girecek olduğun zaman dilimine de işaret etmektedir. Sen öyle zor olan bir zaman dilimi geçireceksin ki her ne kadar çok acı çekiyor olsan bile sırf kendine olan sözlerin ve gururun için de kendini kimseye açmayı düşünmüyorsun. Eğer bu kadar her şeyi içine atmayı tercih eder isen en son olan yine sana olacak ve sen de sadece kendine zarar vereceksin.

Falda karşılıklı erkek kadın görmek, bazı konularda daha temkinli konuşmak demektir. Her şey senin için iyiye gitmesi oldukça büyük olası olan bir durumdur. Ancak böyleyken sen neden kendine bu kadar üzüntü ve acı vermeyi tercih ediyorsun diye ilk olarak düşünürsen, işte sen de o zaman kendin için en mantıklı olan sonuçlara da varabilirsin demektir. Gözlerinde o kadar büyük bir aşk var ki bunun farkından. Her an nereye gidecek olduğunu bilmiyor oluşun da sen ne kadar doğruyu yapmak istiyor olsan bile seni daha çok yanlışlara itiyor.

Falda karşılıklı kadın ve erkek görmek, aynı zamanda senin kısa süre içerisinde karşı cinsten olan bir kişi ile diyalog içerisine girecek olduğunu da göstermektedir. Bu durum sana o kadar iyi gelecek olan bir şey ki sen de kendin için en mantıklı olan şeyleri yapmayı tercih etmeli ve bu kişinin sana olan yaklaşımlarını değerlendirerek hayatına ya almalı ya da tamamen çıkarmayı tercih etmelisin.

Kahve tabağında karşılıklı kadın ve erkek görmek, hane içerisinde birileri ile ciddi bir görüşme yapmak ve anlaşmaya varmak demektir. Aile içinde de bir sorun vara, onun için sözü geçen biri ile görüşebilir ve karar alabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.