Kahve Falında Odun Görmek

Kahve falında odun görmek, bazı yanlış anlaşılmalar olması demektir. Yakın zamanda bu sembol fal sahibinin ağzından çıkan bir kelimenin karşı tarafa yanlış şekilde ulaştırılması anlamına gelir. Bu yanlış taşınan kelime sayesinde zor duruma düşebilecek olan fal sahibi son derece öfkelenerek, lafını yanlış taşıyan kişi ile karşı tarafı yüzleştirecektir. Her ne kadar öfkelendiğini ve hakkını aradığını gösteren odu sembolü ise sonunda doğrusunun anlaşılacağı anlamına gelmektedir.

Falda odun görmek, diğer bir anlamı ise fal sahibi hakkında çıkan söylentiler anlamına gelmesidir. Kendi kulakları ile hakkındaki söylentileri duyan fal sahibi tek tek gereken cevabı gereken kişilere ulaştıracak demektir. Fal sahibinin çetin güçlü ve azimli bir kişiliği olduğunu ifade eden sembol, olaylar karşısında kıvırmadan dümdüz bir tavır sergilenmesi gerektiğinin altını çizer. Dürüstlük her zaman daha çok prim getirir.

Bazı fal yorumcularına göre bu sembol mert bir düşmanı işaret eder. Özü sözü bir ve yiğidi öldürüp hakkını yemeyen karakterde biri ile zıtlaşmak anlamı taşıyan ve aslında bu zıtlaşmanın sağlam bir dostluğa dönüşebileceğinin müjdecisidir. Elbette ki etrafındaki diğer simgeler ile birlikte yorumlanır. Bunun içi fala bakan kişinin bu işten çok iyi anlaması gerekir.

Kahve tabağında odunun anlamı, iç huzurun artması anlamına gelir. Bir evin kenarında veya bahçesinde görülüyorsa fal sahibinin çok sert görünse bile içerisinde, duygusal ve maneviyatı yüksek bir kişilik barındırdığını simgeler. Fakat büyük bir yapının ya da tepenin yanında belirirse iş hayatında çok sert mizaçlı birisini simgelemektedir. İşlerin hiçte kolay olmayacağına işaret eder.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.