Kahve Falında Panter Görmek

Kahve falında panter görmek, hiç bir şeyi gözden kaçırmamanız ve zeki olmanız sebebiyle her türlü tehlikenin önceden farkına varacaksınız. Bu sayede yakın zamanda bazı tehlikeleri önleyebilirsiniz. Özellikle eğitim ya da çalışma hayatında detaylara da dikkat ederek, riskli iş yapan kişiler işlerinde başarıya devam edecekler.Bu sembol sizin iş hayatınızda başarılı ve atik biri olduğunuzu gösterir. Bu yönünüz herkes tarafından takdir görebilir ve iş hayatınızda parlayan bir yıldız olabilirsiniz. Ayrıca çalışma hayatınızda etraftakiler açısından da çok dikkat çekici bir kişiliğe sahipsiniz. Bu dikkat çekici enerjiniz size pozitif yönde ve negatif yönde etki etmektedir.

Falda çıkan bu sembolün bir diğer anlamı da, iş bitirici olmanız ve atik davranışlarınız sizi hep bir adım öne taşımaktadır. Çevrenizdeki hırslı rakiplerinize karşı kıvrak zekanızla hareket etmelisiniz. Bu sayede onların sizlere karşı tutumlarını yıkabilme kabiliyetiniz yüksek olacaktır. Yine de kendinize fazla güvenerek ani ve beklenmedik hatalara düşme eğiliminde olabileceğinizden, zor anlar yaşamanız da olasıdır.

Falda panter görmek, aynı zamanda içinde bulunduğunuz olayların bazen çıkmaza girebileceğine de işaret eder. Öyle ki bu sizi dostlarınıza karşı zor durumda kalmanız söz konusu olabilir. Kötülük ve iyilik sizin için, siyah ve beyaz kadar yakın anlamlar ifade edebilir. Fakat bu durum size ve çevrenize hep bir olay olarak yansıyor olabilir. Esas düşünceniz ilk aklınızdan geçen olsa da genellikle kararlarınızı düşünüp ve çok çabuk fikir değiştirerek alıyor olabilirsiniz. Karar değişiklikleri sizi zor duruma düşürebilir. Ancak sizin kafanızın rahat edebilmesi ve sağlıklı karar almanız için fikir değişikliklerine başvurmanız size yararlı geliyor.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, aile içerisinde sözü geçen biri olmanız ve yakın zamanda bir konuda size danışılması demektir. Birinin eğitim hayatı ya da iş hayatına dair fikirleriniz alınabilir. Özellikle başarılı olduğunuz konularda haneden birileri yardımınızı isteyebilir.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.