Kahve Falında Gelincik Görmek

Kahve falında gelincik görmek, maddi yönden sıkıntı çekmek ve beklenen kazancın sağlanamaması ya da beklenen paranın zamanında elinize geçememesi şeklinde yorumlanır. Bu sembol ayrıca borçlarınızın bir süre daha artmaya devam edeceğine işaret eder. Fakat en umutsuz anınızda elinize toplu bir para geçebilir ve bu sizi şaşırtabilir. Bu toplu para sayesinde tüm borçlarınızdan geç de olsa kurtulmanız mümkün olabilir. Finansal problemleriniz bir süre daha devam etse de, bir süre sonra azalacaktır. Fakat bu durumun uzun süreceğini düşünerek umutsuzluğa kapılmamanız gerekir.

Falda çıkan bu sembol daha önce birine ufak bir miktarda borç vermiş ve de geri alamadığınızı gösterir. Ya da verdiğiniz borcu geri istemeyi unutmuş olabilirsiniz. Eğer ödemez sanıyorsanız, yardım ettiğiniz bu kişi size borcunu fazlasıyla geri ödeyecektir. Ancak biraz geç olabilir. Bunun yanı sıra ne zaman maddi anlamda bir sıkıntı yaşayacak olsanız size destek olma sözü verecektir. Çok yakın olduğunuz birinden de toplu olarak büyük miktarda bir para alarak, borçlarınızı kapatma şansı elde edebilirsiniz.

Falda gelincik görmek, genellikle borçlar ve parayla ilgili sıkıntıların çözümüne işarettir. Yakında çalıştığınız yerden zam ve ikramiye gibi toplu ödemeler alabilirsiniz. Hiç beklemediğiniz bir yerden veya bir akrabanızdan kalan mirastan size de pay düşmesi söz konusu olabilir. Ya da aileden maddi yönden yüklü bir miktar destek görebilirsiniz. Patron olanlar için şu an işletmekte olduğunuz bir yer varsa daha da büyüyebilir. Bunun yanı sıra zincir haline gelerek size büyük kazançlar sağlaması da söz konusu olabilir.

Kahve tabağında bu sembolün çıkması, maddi olarak bulunduğunuz yerin hızla ötesine geçmeye başladığınızı fark edeceğinizi gösterir. Çekilen maddi zorlukların sonrasında rahatlama ve hızlı kazanç olabilir. Yatırım yapmak için bankalardan kredi alabilir ve karlı çıkarak bu borcunuzu rahat bir şekilde kapatabilirsiniz. Eğer maddi anlamda aklınızda olan ve de sürekli ertelediğiniz bir şeyler varsa, şu günlerde hayata geçirmeniz sizin için oldukça faydalı olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.