Kahve Falında Tilki Kafası Görmek

Kahve falında tilki kafası görmek, genellikle çevrenizde yer alan çok akıllı ve bir o kadar kurnaz kişileri simgeler. Bu kişiler yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. Size fayda da sağlayabilirler. Tam tersi zararlarını da görebilirsiniz. Çevresinde kalp varsa, sevdiğiniz insanın çok uyanık biri olmasına yorumlanır. Yeni tanışacağınız biri de bir hayli dikkatli, içten hesaplı ve kurnaz olmasıyla dikkatinizi çekebilir. Hatta bu kişinin bu özelliği sizi tedirgin edebilir ve araya mesafe koymak isteyebilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol, ayrıca yakın zamanda duyacağınız kötü haberlerin işaretidir. Bunun yanı sıra yakınında sandığının aksine iyi olmayan birinin bulunduğunu belirtir. Zor zamanında seni yalnız bırakabilir. Bu kişi çok zeki olduğu için falı bakılan kişiyi kendi çıkarlarına göre istediği gibi kullanıyor olabilir. Bu tilki gibi kurnaz kişi kendine düşünceli bir insan imajı çizmektedir. Fakat aslında içten pazarlıklar yapmaktadır. Bunun yanı sıra yalnızca kendi çıkarlarını düşünmektedir. Kurnazlığıyla fal sahibini istediği gibi yönetmeye çalışması başkalarının da dikkatini çekebilir ve uyarabilirler. Aynı zamanda bu kişi gerçek yüzünü saklamayı başarabilir. Bu fal genellikle betimlenen kişinin yakın çevreden bir insan olduğuna işaret eder.

Falda tilki kafası görmek, aynı zamanda içten pazarlıklı insanla henüz tanışılmamış olabileceği anlamına da gelir. Bu kişi yakın bir zamanda karşınıza çıkacak. İlk başlarda iyi ve duyarlı görünümü ile sizi etkileyecektir. Bu davranışları ile onu kendinize yakın görmenizi sağlayacaktır. Fakat dikkatli olmalı ve onun çıkarları ile hareket eden kurnaz biri olduğunu unutmamalısın. Ayrıca şüpheleriniz varsa, gerçek yüzünü görmeye çalışmanız sizin yararınıza olacaktır. Uzun bir zaman boyunca gerçek kimliğini kolaylıkla saklamayı başarırsa, sonunda kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Bu kahve falı aslında falına bakılan kişiyi uyarmaya çalışıyor demektir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, ailen ile bazı tartışmalar yaşayacaksın demektir. Özellikle mal mülk konularında aç gözlülük yapmaya çalışan birileri olabilir. Sırf bu yüzden de uzlaşmak zor olabilir. Kardeşin ya da diğer akrabalarının senin hakkını da yemeye çalışması tartışmalara yol açabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.