Kahve Falında Muska Görmek

Kahve falında muska görmek, sevenlerinizin çok olduğu kadar sizi sevmeyen kişilerin de olması şeklinde yorumlanır. Bu yüzden biraz canınız sıkılabilir. Çevrenizde sizi kıskanan ve adeta düşman belleyen kişilerin nazarına gelebilirsiniz. Ya da size karşı bazı kötü davranışları olabilir. Hatta sizi yakın çevrenize ve başkalarına kötüleyerek, sizi bir hayli üzebilirler. Düşmanlarınıza karşı temkinli olmalı ve onların elinize koz vermemeye gayret etmelisiniz.

Falda çıkan bu sembol, aynı zamanda hayırlı işler yapmak, sevdiklerinizin sizi tehlikelerden koruması anlamına da gelir. Her ne kadar size karşı fesatlık besleyen kişiler olsa da, sevdiklerinizden büyük iyilikler görebilirsiniz. Gerçekten sevilen biri olduğunuzu anlayacaksınız. Özellikle sosyal çevrenizde size zarar vermek isteyen kişiler emellerine ulaşamayacaklar. Birileri onlara engel olabilirler.

Falda muska görmek, aynı zamanda yardım ettiğiniz birinin hayır duasını aldığına yorumlanır. Bu dualar sayesinde sırtınızın yere gelmeyeceğini size müjdeler. Ayrıca aldığınız duanın ve tez zamanda kabul olup karşılığını almaya başladığınızı ifade eder. Bu oldukça hayırlı ve müjdeli bir fal olup, hayırlara vesile olacağının da gösterir.

Eğer fincanın kulpunun olduğu yerde çıkarsa, bu sizin aile ve hane içinizi sembolize ettiği için ailenizden dua aldığınızı ve o kişinin duaları ile bir yerlere geleceğiniz anlamına gelir. Eğer muska bir kişinin elinde ve size doğru uzatılmışsa ve fincanın üst ve ortalarında aydınlık bir ortamdaysa, bunun anlamı da birinden hayırlı bir yardım alacağınıza yöneliktir.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, hane içerisinde sizi seven eş dost ve akrabadan alacağınız hayır duaları ile birlikte tehlikelerden korunmanız yönünde yorumlanır. Kem gözlü insanlar size zarar veremeyecekler. Zorlu şartlardan kolay bir şekilde kurtulmanız da mümkün olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.