Kahve Falında Miğfer Görmek

Kahve falında miğfer görmek, çevrenize karşı biraz fazla korumacı olmanız yüzünden bazen bundan şikayetçi olabilirler. Bu yüzden sevdiklerinize aşırı baskı yapıyor olabilirsiniz. Fazla endişeli olmak yerine sevdiklerinizi rahat bırakmalı, siz de biraz daha nefes almalısınız. Yoksa sizden uzaklaşmaya başlayabililer. Özellikle aşk hayatında sevgiliniz bu durumdan çok şikayetçi olabilir. Onu herkesten kıskanmanız ve sorguya çekmeniz yüzünden size karşı sitemkar olabilir.

Falda çıkan bu sembol ayrıca evli erkek ve kadın için evine, eşine, çocuklarına, anne ve babasına bağlı olduğunu gösterir. Bunun yanı sıra etrafınızdaki arkadaşlarınızı düşünerek onlar için plan ve program yapabilirsiniz, Böylece onlar arasında ön plana çıkıyorsunuz. Bu sizin için olumlu ve güzel bir davranış olabilir. Fakat sosyal çevrede bu kadar ön planda olmanız size zaman zaman sorun çıkarabiliyor. Aileye bağlı olmanız onları her aşamada düşünmeniz, size katkı sağlayacaktır. Onlarla mutlu ve huzurlu yaşama fırsatı sağlayacaktır. Evinize bağlı biri olmanız, her zaman size olumlu olarak geri dönüş yapacaktır.

Falda miğfer görmek, aynı zamanda eşinize olan güveninizin yetersiz olduğunu da gösterebilir. Ona karşı bazı güven sorunlarını henüz aşamamış olabilirsiniz. Falda miğfer kırık ise ya da eski bir duruşa sahipse, evli olanlar için eşinize her ne kadar ilgi gösteriyor olsanız da onu farkında olmadan incitiyor olabilirsiniz demektir. Güvensizlik sebebi ile sizden olumsuz enerji alabilir. Sevdiğinizi işlerin dışında tuttuğunuzu , onu güvende tuttuğunuzu sansanız da durum farklı anlaşılabilir. Hatta onun gururunu incitmeniz mümkün denilebilir. Bu konuda yapacağınız en büyük hatanız ise ondan bir şey beklememeniz olacaktır.

 

Kahve tabağında bu sembol aile içerisinde baskın karaktere sahip birinden çekinmek demektir. Onun aşırı korumacı yanı yüzünden bazı şeyleri gizli bir şekilde yapmanız gerekebilir. Bu kişi hem sizi hem de ailenin diğer fertlerini bu davranışları ile bıktırabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.