Kahve Falında Kaplumbağa Kafası Görmek

Kahve falında kaplumbağa kafası görmek, çıkarcı insanlardan kaçınmanız yönünde uyarır. Özellikle sana gelecek olan ve sadece aklı fikri seni kullanmak olan kişileri de işaret etmektedir. Sen ilk olarak herkese kendinmiş gibi yani oldukça iyi niyetlilermiş gibi bakıyor olabilirsin. Ancak böyle olmandan dolayı o kadar çok üzüleceksin ki kendi kabuğuna çekilebilirsin. Hatta sana verecek olduğu zarar ile de adeta kendini çökmüş kadar da kötü hissedeceksin. Sana bir yandan seni deliler gibi seviyor olduğunu söylerken de sadece kendini düşünüyor olacak.

Sana rolden ilgi gösteriyor olması senin bir hayli üzülmene de neden oluyor. Sen de böyle sebepsiz ve boş şeylere üzülmek yerine o kişiyi her ne kadar çok seviyor olsan da dur demelisin.  Ayrıca bu sırf kendini ve kendi isteklerini düşünen kişiye karşı sınır koymayı tercih etmelisin. Bunun karşılığında da kendin için olan mutlulukları da kendine sunmayı tercih etmelisin.

Falda kaplumbağa kafası görmek, sadece bu kadarı ile de değil o kişi ile her ne yaşıyorsanız her şeyin aranızda özel olarak kalması gerekir. Ayrıca birinin sizi arkadaşlarınızdan tanımadığı insanlara kadar anlatıyor olması sizlerin üzülmesine de neden olacaktır. Adınızın çıkmasına ya da namusunuzu lekelemeye çalışacak kadar kötü olan bu kişi ile uzak durun.  Böyle insanlar ile biraz daha vakit geçirmek yerine kendiniz için mantıklı olan insanlar ile bir arada olmaya özen gösterin. Kendinize gelmeniz için en kısa sürede o kişiden de uzaklaşmanız gerekir.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, hane içerisinde sürekli sizden maddi ve manevi beklenti içerisinde olan birinden bıkmak demektir. Bu kişiler yüzünden sürekli canınız sıkılabilir. Kendiniz için de bir şeyler yapmak daha iyi olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.