Kahve Falında Kanatlarını Açmış Kartal Görmek

Kahve falında kanatlarını açmış kartal görmek, çok büyük kısmetlere erişmek demektir. Hatta sizler için gelecek olan en özel olan anların artık kapıda art arda sıralanmaya başlayacak olduğuna da işaret eder. Senin için o kadar acı olan günler yaşandı ki artık geride kalacaklar. Sen de bu durumdan yorulmuş olabilirsin. Bundan sonra ona göre de bir şeyler yaparak kendin için iyi olan şeylerin olması için de çaba sarf ediyorsun. Hem yüz olarak hem de karakter olarak o kadar beğenilen bir isimsin ki herkes seni seviyor. Adeta herkes senin ne diyecek diye ağzının içine bakacak kadar da çok seviyorlar.

Şu hayatta çevrende yer alan seni gerçekten de böyle delicesine çok severek yanında yer almayı tercih ederken sende kıymetlerini bilmelisin. Seni seven insanlar ile aranızda gerginlikten uzak durun. Yakın zamanda sevdikleriniz sizin iyiliğiniz için bazı konularda öncülük edebilirler. Hatta bazı fırsatlar koşturarak sizin için çok büyük bir şans kapısı da aralayabilirler.

Falda kanatlarını açmış kartal görmek, aynı zamanda sana gelecek olan en müjdeli haberlerin de kısa süre içerisinde senin kapını çalacak olduğunu da gösterir. Sen de artık bu durumların ne kadar iyi şeyler olduğunun farkına varmalısın. Ayrıca sana değer veren kişilerin de kıymetlerini bilmeyi tercih etmelisin.

Kahve tabağında bu sembol evinize gelecek insanların neşenizi arttırması demektir. Bu kişiler sayesinde yüzünüzde güller açacak. Sevdiklerinle birlikte hoş sohbetler yapabilir, yeni havadisler alabilirsin. Onlardan duyacağın bazı havadisler de seni mutlu edecektir. Sen bir yandan da yemek yapmayı da oldukça çok sevmenden ve insanlara bir şeyler hazırlamayı sevmenden dolayı da evinde misafir olacak kişileri mutlu edeceksin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.