Kahve Falında Zengin Adam Görmek

Kahve falında zengin adam görmek,  bir insanın sizi özellikle maddi konuda desteklemesi ve bir süredir onun sayesinde ekonomik sıkıntının azaldığını gösterir. Bu kişi size iş bulmuş olabilir. Özellikle sizlerin hayatında değer verdiği ve bir hayli de değer gördüğü birçok insanı simgelemektedir. Bu insanların sayısı her ne kadar oldukça fazla olsa bile sizler o kişiler arasında birine daha çok değer veriyor olabilirsiniz. Hatta o kişinin yeri sizde çok ayrı ve daha çok seviyorsunuz. Bu kişiyi oldukça çok sevmenize rağmen bu ara onun ile ilgili çok üzülecek olduğunuz bir haberi almanız da olasıdır. Bu kişinin yaşayacağı bazı kısa süreli sağlık sorunları sebebi ile canınız sıkılabilir.

Falda çıkan bu sembol tedbirli olmanız yönünde uyarı anlamı da taşır. Bazı harcamalarınız sizi zor durumda bırakabilir. Para harcarken kontrollü olmaya gayret edin ve geleceği de düşünün. Yakın zaman içerisinde artık eski hayatınıza dönmek için çaba sarf etmezseniz, kendinizi hem iş hem de sağlık alanında büyük problemler içerisine atabilecek olduğunuzu da göstermektedir.

Falda zengin adam görmek, eğer fal sahibi bir bayansa, bu sefer maddi kaynaklarının kesilmesi ve zor durumda kalmak olarak yorumlanır. Bu bayanın büyük bir sıkıntı içerisine girecek olduğunu işaret etmektedir. Eğer fal sahibi erkekse, bu sefer de bu hayatta en değer verdiği kişi olan eşi ile arasında sorunların çıkması ve ayrılması demektir. Aile içinde dengeler bozulabilir.

Kahve tabağında bu sembol, hane içerisinde birinin batması, iflas etmesi olarak yorumlanır. Bu kişinin zor durumda kalması sizi de üzecek. Hatta maddi yönden ailenizin de zor duruma düşmesi sıkıntılı günleri beraberinde getirebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.