Kahve Falında Eşeğe Ters Binmek Görmek

Kahve falında eşeğe ters binmek, çekilen dert ve sıkıntıların artık geride kalması,ancak hevesinizin de kalmaması demektir. Bazı sorunlar sizi her şeyden uzaklaştırmış olabilir. Hayatınızda sürekli bir takım zorluklarla karşılaşmaktan yıldığınızı gösterir. Öyle olsa da bu günlerin geride kalacağını da müjdeler. Bunaldığınız ve işin içinden çıkamadığınız konularda rahat bir nefes almanız mümkündür. Ancak bazı insanlardan yardım isteyerek bu süreci daha kolay atlatabilirsiniz.

Her zaman olduğu gibi sıkıntılarınızı paylaşacak insanları da iyi seçmelisiniz. Aksi takdirde sizin anlattıklarınızı kullanarak kendilerine yol açmak isteyen insanlar karşınıza çıkabilir. Kötü niyetli davranarak duygularınızı sömürebilirler. Bu da işleri daha çok içinden çıkılmaz hale getirebilir. Eğer kahve falında eşeğe ters binen kişi bir çocuk ise, bunun anlamı da aile hayatınızı gözden geçirerek ihmal ettiğiniz noktalar olup olmadığına bakmanızda fayda olmasıdır. Ailenize gereken ilgiyi göstermiyor olabilirsiniz.

Falda eşeğe ters binmek, aynı zamanda falına bakılan kişinin medeni haline göre de farklı şekillerde yorumlanabilir. Bekar birinin falında bu sembol çıkarsa, bu sefer anlamı  karakterinin uyuşmayacağı bir talip anlamına gelmektedir. Bu kişi ile tamamen zıt karakterde olacakları için kararlarını iyi düşünerek vermeleri gerekir. Yoksa anlaşmakta zorluk çekebilir ve gelecekte büyük pişmanlıklar yaşayabilirsiniz.

Kahve tabağında bu sembol, evlilik konusunda acele etmemek demektir. Özellikle hanedekilerin baskısıyla evlenmemelisiniz. Taşıyamayacağı yüklerin altına girmek insanı fazlasıyla yıpratabilir. Bunun yanı sıra bir ömür mutsuz kılabilir. Falda eşek sembolü insanlar tarafından kullanılmaya işaret olabilir. Bu gibi kişilere karşı dikkat edilmesi gereklidir. Özellikle de akrabalardan bazı kişiler aile sırlarınızı almak için sizi kullanıyor olabilirler. Her ne koşulda olursa olsun, ağzınızdan laf almak isteyen insanlardan uzak durmalı ve ellerinize koz vermemelisiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.