Kahve Falında Oyuncak Ayı Görmek

Kahve falında oyuncak ayı görmek, düşmanı simgeler ve çevrenize sizin olanaklarınızı kıskanan insanların pek de iyiliğinizi istemediklerine yorumlanır. Falda ayı görmeniz genelde çevrenizdeki kötü niyetli insanların varlığının göstergesidir. Çalışma hayatında ayağınızı kaydırmak isteyen insanlar olabilir. Bunun yanı sıra çevrenizde sizi çekemeyen veya üstünüze basıp sizi ezmeye çalışan birileri olabilir. İş yerinizden ya da aile bireylerinden biri sizi çekemiyor ya da sizi yenmek istiyor olabilir. Başarılarınız başkaları tarafından kıskanılabilir ve başkalarının mutluluğunuzda gözü olabilir.

Kahve falında peluş ayı görmek, dost görünümlü düşmanı da simgeler. Biri size karşı iki yüzlü olabilir. Bu sebeple kahve falında ayı görmek bir düşmanmış gibi algılanır. Bu kişi sizin canınızı sıkabilir. Ayrıca size zarar vermek için adımlar atabilir. Şüphelendiğiniz kişilere karşı temkinli olmanız gerekebilir.

Kahve falında ayı pençesi görmek, iş hayatında bir kişinin boyunduruğu altında çalışacağınıza işaret eder. Bu kişi size kötü davranabilir. Bu, iş yerinizde sizden üstte olan kişi ya da patronunuz olabilir. Bu yüzden dikkat etmenizde yarar var. Eğitim ya da iş hayatında bazı hedefleriniz ya da planlarınızı bir süre gizli tutmanız gerekebilir. Yoksa başkaları sizin hayallerinizi çalmaya çalışabilir.

Falda oyuncak ayı görmek, aynı zamanda hayatınıza girecek yeni bir insanı da işaret eder. Ancak bu kişiye karşı temkinli olmalısınız. Sözleriniz ve hareketleriniz ile o kişiye karşı dikkatli davranmalısınız. Bu kişi uzun süredir sizi izliyor ve hakkınızda kötü düşünceler besliyor olabilir. Başkalarına da sizi kötülemesi ve yalan yanlış şeyler söylemesi muhtemeldir.

Kahve tabağında oyuncak ayı çıkması, hane içerisinde kötü niyetli ve fesat bir kadın şeklinde de yorumlanabilir. Bu kadın sizin dedikodunuzu yapabilir. Ayrıca size uğursuzluk getirebilir. Ayrıca hayatınıza yeni girecek kişiler konusunda dikkatli olmalısınız. Kahve falında oyuncak ayı görenler ister aile ortamında olsun, isterse de iş hayatında olsun başkalarına karşı dikkatli davranmalıdır. Kimsenin eline aleyhinde bir koz vermemeye çalışmalısınız. Güvenmediğiniz insanlara dikkat edin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.