Kahve Falında Arkası Dönük Adam Görmek

Kahve falında arkası dönük adam görmek, birinin size dargın olması ve bir türlü sizi affetmemesi anlamına gelir. Hayatınızdaki bir erkek belki de babanız ya da bir akraba veya bir dostunuz size bir süredir dargın olabilir. Artık onun gönlünü almalı ve barışmalısınız. Yoksa aranızdaki bu sorun daha büyük bir hal alabilir. Bu sebeple de barışmak daha da zorlaşabilir. Bir kadının falında çıkarsa, sevdiği erkekle arasında dargınlık olabilir ve bir süre ayrı kalabilirler. Onun kalbini kırmış olabilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol ayrıca sevgiliniz ile bir takım sorunlar yaşayacağınız anlamına gelir. Aynız amanda aşırı kıskançlık yapmanız sevgilinizi üzebilir. Bu sebeple de aranızda bir takım sorunlar yaşanmasına sebep olabilir. Ona karşı daha anlayışlı olmaya özen göstermelisiniz. Hatta gereksiz kıskançlıklar ile aranızda sorunlar yaşanmasına asla izin vermemelisiniz. Sevgiliniz ya da eşiniz size karşı oldukça sadık ve gözü sizden başkasını görmüyor. Bunun siz de farkındasınız ve siz de ona karşı biraz daha anlayışlı olmayı denemelisiniz.

Falda arkası dönük adam görmek, aynı zamanda eğitim ya da çalışma hayatınızda kısa süre içinde yükseleceğinize yorumlanır. Yakın vadede atacağınız önemli adımlar ile patronlarınız tarafından beğeni alabilirsiniz. Kısa süre içinde parasal konularda rahat bir nefes alacağınıza da işarettir. Uzun süredir yaşadığınız bir takım sıkıntılar sizi oldukça yıpratmış olabilir. Arkadaşlarınız ile bolca zaman geçirmek, en yakın dostunuz ile uzun bir sohbet etmek ve içinde bulunduğunuz durumu onunla paylaşmak size faydalı olabilir.

Kahve tabağında çıkan bu sembol sıkıntılarınızı uzun zamandır içinizde saklıyor olduğunuzu gösterir. Hayatınızdaki bir erkek yüzünden bir takım problemleriniz olabilir. Artık bundan vazgeçmelisiniz. Bazı dertlerinizi biri ile paylaşmalı ve dargınlıkları da sonlandırmalısınız. Birileri ile dertleşmek sizi rahatlatacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.