Kahve Falında Eşek Görmek

Kahve falında eşek görmek, sizi seven insanların uyarılarını dikkate almayarak başına buyruk hareket etmek olarak yorumlanır. Bu inatçı yönünüz yüzünden mağdur olabilir ve üzüntü duyabilirsiniz. Özellikle acele ettiğiniz bir konuda sonu hüsran olabilir. Özellikle ailenizin onaylamadığı bir şeyden dolayı dargınlıklar olabilir. Belki sizin iyiliğinizi isteyen kişileri görmezden gelerek onların kalbini kırabilirsiniz. Kendi hatalarınızdan pişman olmanız söz konusu olabilir. Bu sebeple temkinli olmanızda ve bir şeyleri irdelemeden hemen acele kararlar vermemenizde fayda vardır.

Falda çıkan bu sembol ayrıca yakın zamanda bir misafirliğe gidileceğine ve bir süre orada kalacağınıza yorumlanır. Belki akrabalarınızı ya da aileden birini ziyarete giderek bir süre onlarla yaşamanız gerekebilir. Ya da başka sebeplerden yaşadığınız yerden bir süre uzaklaşmanız söz konusu olabilir. Uzakta yaşayan sevdikleriniz ile yeniden bir araya gelmek sizi mutlu edebilir. Aradaki mesafeler kalkarak özlemler giderilebilir. belki uzakta yaşayan biri de size misafirliğe gelebilir.

Falda eşek görmek, aynı zamanda günlük hayattaki anlama paralel bir anlam içerir. İnatçı bir kişilik olarak yorumlanır. Bunun yanı sıra yolculuk ve seyahat yapmanın da habercisidir. Bu yolculuk kendinizi dinlemek ve kafa dağıtmak amaçlı olabileceği gibi, aynı zamanda iş amaçlı ya da eğitim amaçlı da olabilir. Uzun bir yolculuğa çıkılabileceği gibi uzaktan çok sevdiğiniz bir kişinin gelmesi de söz konusu olabilir. Sevdiğiniz insan ile aranızda mesafeler varsa engeller de ortadan kalkabilir. Bu sayede onunla artık daha çok zaman geçirme şansı elde edebilirsiniz ve bir araya gelme çabanız olumlu sonuç verebilir.

Kahve tabağında bu sembolün çıkması fal sahibinin çok büyük bir aşk yaşadığı ya da böyle bir aşk yaşamak üzere olduğu anlamına da gelebilir. Bunun yanı sıra inatçı yanı yüzünden ilişkisinde sorunlar olması ve bu yüzden bazı anlaşmazlıkların çıkması da belirtir. Bu da aşk hayatında inat yüzünden çok sık sorunla karşılaşılabilir. Sevdiğiniz kişinin sözlerini önemsememeniz ve uyarılarını dikkate almamanız yüzünden onun kalbini kırabilirsiniz. İçinde bulunduğunuzu sıkıntılar bazen katlanılmaz hale gelebilir.

Kahve falında eşek kafası görmek, iş hayatı için olumlu yorumlanır. İş ya da eğitim hayatında parmakla gösterilecek kadar başarılı biri haline gelmeniz ve yavaş yol kat etseniz de sonunda çok başarılı olmanız demektir. Kahve falında eşek üstünde insan görmek,  okul hayatınız ile ilgili bir yolculuğa çıkmak veya okul değişikliği ya da iş değişikliği olarak yorumlanır. Bu sizin için güzel bir faaliyet olacak ve mutluluk verecek.

Kahve falında yük taşıyan eşek görmek, büyük sorumluluklar üstlenmek ve bu yüzden zor günler yaşamak olarak yorumlanır. Sırf bu sebeple çevrenize karşı mahcup olabilir ve hepsine yetişmekte zorlanarak başkalarını da mağdur edebilirsiniz. Kahve falında eşeğe binmek, uzun vadeli girişimler yapmak ve planların uzun bir süre sonunda yoluna girmesi demektir. Bazı emekleriniz geç de olsa sonuç verecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.