Kahve Falında Kuş Gagası Görmek

Kahve falında kuş gagası görmek, gelecek bir haber ile birlikte yeni bir başlangıcı simgeler. Bu güzel haberin ardından yeni bir işe başlayabilir ya da yeni biri ile tanışmanız söz konusu olabilir. Birilerinin aracılığı ile de çok istediğiniz bir şey gerçek olabilir. İş arayanlar için yeni bir iş haberi gelebilir ya da başvuru yapılan yerden mülakat için çağrılmanız olasıdır. İş hayatında şans sizden yana olacaktır. Eğitim hayatında da sıkıntılı süreç geride kalabilir. Kariyer hayatınızda bir şeyler sıfırdan başlayabilir, ama hayırlı olaylar olacak.

Falda çıkan bu sembol ayrıca yakın çevrenizde size karşı hasetlik yapan ve kıskanan birini simgeler. Bu kişi çenesi ile sizi adeta yıldırmış olabilir. Hatta duygularınızı da sömürüyor olabilir. Sizi kullanmaya çalışan ve kendi çıkarı için yanınızda olan birilerine karşı temkinli olun. Belki de bu kişi sürekli sizden haber alarak her hareketinizi öğrenmek gayreti içerisinde olabilir. Ancak fesatlık yapması yüzünden de size zararı dokunabilir.

Falda kuş gagası görmek, sana gelecek olan eğlenceli anları da haber verir. O kadar farklı anlamları olan bu sembol senin daha çok sevdiğin arkadaşların tarafından bir yere davet edilmen olarak da yorumlanır. Bu davet düğün, sünnet ya da eğlence gibi bir ana davet olabilir. Sen de böyle bir ortama hayır demek yerine kabul edersen yeni insanlarla tanışma olanağın olabilir. Sorunlar kısa sürede bitecek ve o kadar hızlı bir şekilde hayata tekrar tutunman mümkün olacak. İş hayatında olan sarsıntıları da artık yok etmen gerekiyor.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, hane içerisinde hakkınızda olur olmaz konuşan birine yorumlanır. Bu durum canınızı fazlası ile sıkabilir. Özellikle yakın akrabalarınızdan böyle şeyler duymak sizi bir hayli üzebilir. Yine de tartışmalardan uzak durmaya gayret edin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.