Kahve Falında İki İnsan Sırtı Dönmüş Görmek

Kahve falında iki insan sırtı dönmüş görmek, biriyle küs olduğunuza ya da küseceğinize yorumlanır. Şu günlerde ikili ilişkilerde bir hayli gerginlikler söz konusu olabilir. Özellikle yakın çevrede canınızı sıkan ve üstünüze gelen kişilere karşı sabırlı olmakta zorluk çekebilirsiniz. Ancak sabırlı davranmaz da laf söylerseniz, aranızda yaşanacak tartışmalar ya da alınganlık sebebi ile darılabilirsiniz. Bir süre bu kişi ile konuşmayarak küs kalmayı tercih etmeniz olasıdır. Bu kişi sevgili ya da eş de olabilir.

Falda çıkan bu sembol ayrıca yakın çevrenizde güvendiğiniz birine söylemek istedikleriniz olduğunu gösterir. Ancak yanlış anlaşılma olmasında diye bunu bir türlü yapamıyorsunuz. Birine kırgın olabilirsiniz ve karşı taraf bunu henüz fark etmemiş olabilir. Belki hatasını anlamamıştır ama bu kırgınlığınızın çok sürmeyeceğini söyleyebiliriz. Kalbinizi kıran her kimse gönlünüzü en kısa zamanda alabilir. Dargınlıkların sona ermesi için sizler de zeytin dalı uzatmaktan çekinmeyin. Sevdiklerinizin gönlünü almak sizin manevi yönden de huzurlu olmanızı sağlayacaktır.

Falda iki insan sırtı dönmüş görmek, aynı zamanda birine kırgın olduğunuz anlamı da taşır. Fakat kırgın olduğunuz bu kişi hatasını anlayacaktır. Böylelikle anlar anlamaz gönlünüzü hemen alacak. Bu sembol çalışma hayatınızda önünüzün gayet açık olduğunu da simgeler. Hatta beklemediğiniz bir anda alacağınız terfi müjdesi olabilir. Yüklüce bir meblağ elinize para geçerek, maddi sıkıntılarınız sonlanabilir.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, dargınlıkların sona ermesi ve talihin açılması demektir. Yaşamınızın bundan sonraki sürecinde çok şanslı ve mutlu olacaksınız. Daha umut dolu ve barış dolu bir sürece doğru hızlı adımlar atacaksınız. Hayatınızdaki dargınlıklar, kızgınlıklar ve küslükler artık bitecek ve hane içerisinde de huzur hakim olacak.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status