Kahve Falında Kapalı Yol Görmek

Kahve falında kapalı yol görmek, kısmetlerin kapalı olması anlamına gelir. Çok istediğiniz bazı şeyleri tamamına erdirmek zor olabilir. Bazı hedeflerinizin sonuna erişmekte güçlükler yaşanabilir. Özellikle hayalini kurduğunuz ve çaba gösterdiğiniz bazı şeyler için pes edebilir ve şansınızı başka şeylerde arayabilirsiniz. hayat size yeni fırsat kapıları aralayabilir ve çok farklı bir yol tercih edebilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Hayat sizi farklı bir yöne sürüklese de bundan mutlu olabilirsiniz. Önemli olan umutsuzluğa kapılmamaktır.

Falda çıkan bu sembol ayrıca çok istediğiniz bir tatile, cemiyete, toplantıya ya da buluşmaya gidememek ve üzülmek anlamına gelir. Çıkacak bazı aksilikler yüzünden verdiğiniz bir karardan dönmek zorunda kalabilirsiniz. Falda çıkan yolun uzun veya kısa oluşu gitmek istediğiniz yerin mesafesi hakkında da bilgi verir. Yolun kapalı oluşu da gidilmeyeceği anlamına gelmektedir. Belki bir seyahat planınız da iptal olabilir.

Falda kapalı yol görmek, aynı zamanda kıskanç kişiler tarafından yapılan bazı yorum ve açıklamalar ile tartışma yaşayacağınızı gösterir.  Bu sembol genellikle hayatınızda yaşanacak olan bir olumsuzluk işaretidir. Eğer falda çıkan kapalı yol sayısı yedi ise, çok istediğiniz bir dileğinizin olma ihtimalinin şuan için mümkün olmadığını gösterir. Fakat bu dileğinizden vazgeçmeyerek, emek vermeniz durumunda zoru başarabilirsiniz. Hiçbir şeyin tesadüf olmadığı ve azim sonucu başarıyı kanıtlayabilirsiniz. Falda çıkan kapalı yolun sonunda bir kişi veya kişiler varsa, sizi bekleyen yolunuzu gözleyen birileri olabilir.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, özel hayatınızda bir süre daha yalnız kalmanız ve aradığınız aşkı bulamamanız anlamına gelir. Özellikle bekar olan kişiler bir süre daha evlenecekleri kişiyi bulamamaktan yakınabilirler. Çıkan talipleriniz ile anlaşamayabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.