Kahve Falında Köpek Yüzü Görmek

Kahve falında köpek yüzü görmek, çevrenizde yer alan bir insanın sizi rahatsız etmesi ya da ondan bir türlü hoşlanmamanız demektir. Bu sembol aynı zamanda her gün gördüğünüz ama görmekten hiç hoşlanmadığınız birini işaret eder. Geçmişte ufak tefek fikir çatışmaları yaşadığınız ve şuanda bile hala kavgaya hazır halde beklediğiniz bu insanla aynı ortamda olmak size hiç iyi gelmiyor ve canınızı sıkıyor. Ondan sürekli negatif elektrik aldığınız için iş veriminiz bile düşebilir.

Falda bu sembolün anlamı, aynı zamanda anlaşamadığınız bir insan ile aranızdaki buzların eriyeceği günlerin habercisidir. Size uzatılan zeytin dalını geri çevirmeyerek çok akıllıca bir karar vermiş olabilirsiniz. İşinizi veya çalışma yerinizi değiştirmek gibi bir düşünceniz olmadığından dolayı o kişi ile iki medeni insan gibi davranacaksınız. Bu sayede dargınlıkları yok etmek her iki tarafı da rahatlatacaktır.

Falda köpek yüzü görmek, başka bir yorumda çok sevdiğiniz biri ile konuşma ihtiyacı hissettiğinize işaret eder. Bu kişi ile yüz yüze konuşma ihtimaliniz olmadığı için kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz. Ancak telefonla bile görüşmek size çok iyi gelecektir. Şu günlerde içinden çıkamadığınız konularda onunla istişare yaparak fikir almak iyi olabilir. O kişinin bakış açısını kullanmak ve onun nasihatleri dinlemek sizi çok rahatlatacaktır.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, evde ekonomik sorunlar ile uğraşmak demektir. Bazı borçlarınız artabilir. Şu günlerde maddi konularda biraz daha özenli davranmalısınız. Savruk bir yapıda olmanız sebebiyle bu durum sizi ilerde büyük sıkıntılara düşürebilir. Birikim yaparak halletmeniz gereken bir sürü iş olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.