Kahve Falında Tek Taş Görmek

Kahve falında tek taş görmek, bekar olanlar için izdivaç kurmak ve hayallerinin erkekleri ile dünya evine girmek demektir. Özellikle evlilik hayalleri kuran genç kızların sevdiklerinden alacakları en özel hediyelerden biri olarak tektaş bilinir Evlilik teklifi sırasında genelde özel bir şekilde bu takı verilir. Bekar bir kız için sevdiği erkeğin ona evlilik teklifi planı yapması olarak yorumlanır. Hatta hiç beklenmedik bir anda sürpriz bir şekilde size evlilik teklifi yaparak, tektaş takdim edebilir.

Falda göründüğü yer itibari ile tektaş sembolü yakın bir zamanda evlilik teklifi alacağınıza yorumlanır. Eğer sevdiğiniz yoksa, çok yakın bir zaman içinde hayatınıza girecek kişinin sizle evlenmek isteyeceği şeklinde de yorumlanır. Her halükarda bu sembol falda çıkarsa bir evlilik teklifidir.

Falda tek taş görmek, aynı zamanda evliler için de güzel anlamlara gelir. Bu sembol özel bir gününüzde size eşinizin alacağı hediye ile sevineceğinizi gösterir. Aynı zamanda geç kalınmış bir kutlama yapacağınız şeklinde de yorumlanır. Falda yüzük çıkması, kimi kişiler tarafından da çocuk sahibi olmak müjdesini de verebilir. Genelde fal bakılırken fincanın içindeki yeri ve tabaktaki görüntüsüne göre semboller değerlendirilir.

Eğer yüzük fincan kulpunda yer alırsa, yakın bir zaman içinde bir evlilik teklifi almak demektir. Ayrıca bu sembol fincanın tam orta kısmında çıkmışsa, bunun anlamı da yüreğiniz almak istediğiniz bir teklif için attığını gösterir. Bunun yakın bir zamanda gerçekleşmesi mümkündür. Fincanın üst kısımlarında olan sembol de iyiye yorumlanır. Ancak alt kısımlarda olan sembol daha geç ve engellenmiş bir durumun olasılığına yorumlanır.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, yakın zamanda hane içerisinden birinin evlilik haberini almak demektir. Eğer falına bakılan kişi evlenmeyi düşünmüyorsa, bir yakınının düğün hazırlıklarını yapabilir. Bu günlerde düğün telaşı ve aşk hayatında güzel gelişmeler sizleri mutlu edecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.