Kahve Falında Büst Görmek

Kahve falında büst görmek, birini çok özlemek ve o kişi ile irtibat kurmak anlamına gelir. Bu sembol aynı zamanda senin bu hayatta ne kadar da değerli olan bir insan olduğunu göstermektedir. Bazen kendini o kadar değersiz ya da işe yaramaz bir insan gibi hissediyorsun ki yanlış kararlar alabilirsin. İşte o anlarda alıp başını gidesin ve yanında olduğun insanlara da acı vermek ve yük olmak yerine tek başına kendine giderek en büyük cezayı da vermek istiyor olabilirsin.

Aslında biraz olgun düşünüyor olsan ya da bazı şeyleri üstten görmek yerine daha çok detaya inmeyi tercih edersen daha iyi olabilir. Bu nedenle senin böyle düşünmene neden olan o şeyler aslında o kadar saçma ve yanlış anlaşılmış olduğunu anlayacaksın. Öyle ki sen de o zaman kendine büyük haksızlıklar yaptığını da anlayacaksın.

Herkes gibi sen de o kadar değerli olan bir insansın ki özellikle de bu ara boştan yere yaptığın kuruntulara ve kendini üzmene bir son vermelisin. Ayrıca daha çok mutlu olan zaman dilimlerini de kendine armağan etmelisin. Kendin için bir şeyler yapmak seni mutlu edecektir.

Falda büst görmek, aynı zamanda iş yerinde adeta tüm gözleri de başarı ile üzerine çeken tek kişi olduğunu da gösterir. Her ne işe el atar isen tam bitti olmaz bu iş der iken bile o kadar başarılı olan sonuçlar ile karşılaşıyorsun ki şaşıranlar oluyor. Hatta bu istikrarda çalışıyor olduğun yerdeki herkes de seni bu durumdan dolayı da oldukça çok seviyor ve senin ile iyi yerlere gelecek olduklarını da düşünüyorlar. Kahve tabağında bu sembol hane içerisinde kıskanılmak demektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.