Kahve Falında Ay Yıldız Görmek

Kahve falında ay yıldız görmek, sevdiklerinin en yakın zamanda senin değerini anlayacaklarına yorumlanır. Bu sembolün anlamı sen ne kadar devletine ya da siyasete pek düşkün olmayan biri olarak görünüyor olursan ol aslında durumun öyle olmamasıdır.  Aslında o kadar da bağlı olan bir bireysin ki çevren senin neler düşünüyor olduğunu öğrendiklerinde şaşırabilirler. O anda da senin düşüncelerine o kadar değer verecekler ki sen bile bu duruma hayret edeceksin.

Her ne kadar siyaset konuşmayı ya da içinde yer alan devlet vatan ve millet sevgisi oldukça ağır basıyor olsa bile sen bu durumlarda daha çok susmayı tercih ediyor olabilirsin. Ayrıca hem duygularını hem de düşüncelerini daha da çok kendine saklamayı tercih edebilirsin. Bu durum bazen insanlar senin bu konuda pek bir şey bilmiyor sanmalarına neden olabilir. Ayrıca devletin sonu her nereye gider ise gitsin sen pek de ilgilenmiyor diye düşünüyor olabilir. Böyle olsa bile sen kendini biliyor olmandan dolayı da oldukça rahatsın.

Falda ay yıldız görmek, aynı zamanda senin için hayatına girecek olan ve geceleri adeta senin tüm dünyanı aydınlatacak kadar etkiye sahip olacak etkiye de sahiptir. Bu kişi devlet dairesinde çalışıyor olmasından dolayı işe giderken tüm görevini güneşe devir ederek gündüz seni güneş geceleri de kendi evine gelerek adeta senin karanlık olan dünyana aydınlığı getirmek için de çaba sarf ediyor.

Bir diğer yandan da yorumu sana gelecek olan minik bir bebek müjdesi olarak da değerlendirilebilir de denilebilir. Kahve tabağında çıkarsa, hane içerisinde devlet dairesinde işe girecek birini simgeler. Bu kişi memurluk sınavı gibi bir takım sınavlarında başarı yakalayabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.