Kahve Falında Ağustos Böceği Görmek

Kahve falında ağustos böceği görmek, çok iyi kalpli bir insanla aşk hayatında mutluluk bulmak, o kişiyi tanıdığınıza minnet duymak demektir. Hatta manevi yönü güçsüz bir insanla gelip geçici bir ilişki yaşamak olarak yorumlanır. Bu ilişkiye başlarken sadece karşı tarafın size verdiği enerjiyi düşünerek karar verdiğiniz için, huyların birbiri ile örtüşmediğini kaçırabilirsiniz. Ancak zaman içerisinde onu tanıdıkça inançlarınızın birbirine benzemediğini fark ederek geri dönüş yapmak isteyebilirsiniz.

Sizin için ileride çok büyük bir problem teşkil edebilecek olan bu durumu fark etmek ise tamamen şans eseri olacak demektir. İlişki durumunuz daha fazla karışmadan önlemini almış olmak ve bağlanmadan noktayı koymak fazla yıpranmanızı engelleyecektir. Bu gibi sorunları birlikte aşmanız en hayırlısı olabilir.

Falda ağustos böceği görmek, aynı zamanda etrafınızda sinirlerinizi bozacak kadar ağırkanlı insanların olmasına işaret eder. Kararlarınızı bu insanlardan uzak bir şekilde vermeye çalışsanız da akrabalarınız olan bu tarz insanlardan çok fazla uzaklaşamıyor olabilirsiniz. Bu sebeple de elinizi kolunuzu bir süre bağlayabilir. İlişkinizi tamamen kesmek size ayıp geleceği için tahammül sınırlarınızı zorlamalarına izin veriyor olabilirsiniz. Ancak çok yakın zamanda onlara tez canlı olduğunuzun mesajını vererek işlerinize karışmamalarınız sağlayacaksınız.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, bir süre aile meselelerinden ayrı kalmak isteyebilirsiniz. Bir müddet kafanızı dinleyerek aksayan işlerinizi rayına sokabilirsiniz. Planlarınızdan kimseye bahsetmezseniz daha iyi olabilir. Bu sayede tekrar başınızı ağrıtmalarına izin vermemiş olursunuz. Hesap kitap işlerinde yardıma ihtiyaç duyacaksınız fakat daha siz söylemeden bunu anlayan dostlarınız imdadınıza yetişebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.