Kahve Falında Kemençe Görmek

Kahve falında kemençe görmek, saadet dolu bir yuva anlamına gelir. Hatta bu sembol bir aileye dahil olmak anlamına gelir. Evlilik ya da evlilik hazırlığı sebebi ile dahil olunacak olan ailenin sizi başlarda, tanımadığı sebebiyle yargılaması söz konusu olabilir. Hatta bir süre sonra sizden bir müddet uzaklaşabilirler. Fakat müstakbel eşinizin bir seçim yapması konusunda korkularınız olmasın. Mutlu bir evlilik sizi bekliyor.

Falına bakılan kişi için önemli olan hiç bir zaman maddiyat olmadı. Bu sebepledir ki mükafatınızı alacaksınız. Başkalarına karşı tutarlı duruşunuz, merhametiniz sayesinde ve eşinizin size sevgisi ve desteği ile yanlış anlaşılmaları ortadan kaldıracaksınız. Sonrasında sizden uzaklaşan, sizi yanlış nitelendiren tüm insanlar pişman olarak hatalarını telafi etme telaşına düşeceklerdir. Bu konuda müsterih ve affedici olmalısınız.

Falda kemençe görmek, aynı zamanda merhametinizin yanında, bu sebeple size kötülük edebilecek olanları da gösterir. Nitekim deneyeceklerdir de. Bu yüzden insanlara merhamet etmelisiniz. Ancak kolay kolay güvenmemeli ve sırlarınızı paylaşmamalısınız. Çünkü iftira atabilir ve iftiralarını desteklemek için sizin verdiğiniz bilgilerle harmanlayabilirler. Sevilen bir kişi olacaksınız ve bunu çevrenizde kıskananlar olacaktır.

Kahve tabağında kemençenin anlamı, sürekli size bir şeyler şikayet eden biri ile aranızda sorun olmasıdır. Özellikle aile içerisinde bir türlü hayatından memnun olmayan ve bu hali ile sizin de canınızı sıkan birileri olabilir. Bu durum aranızda bir takım gerginlikler oluşturabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.