Kahve Falında Kanatlı At Görmek

Kahve falında kanatlı at görmek, tez vakitte dileklerin kabul olması ve murada ermek anlamına gelir. Alacağınız temiz haberler sayesinde yüzünüzde gülücükler olacak. Şan ve şöhreti de temsil eder. Özellikle iş hayatında başarılarınızın artması ile birlikte adınız daha çok kişi tarafından öğrenilir, daha çok insan sizi tanır. Ayrıca gerek manevi, gerekse de maddi yaşamında bulunduğu mevkiden üst makamlara yükseleceğinin habercisidir. Aynı zamanda her açıdan bereketli ve bol kazançlı bir döneme gireceğinin habercisi olarak yorumlanır. Bu dönemde kazancınız hiç beklemediğiniz bir oranda yükselebilir.

Falda çıkan bu sembol aynı zamanda para sıkıntısının yakında ortadan kalkmasını, borçluların rahat nefes almasını gösterir. Son zamanda yaşamakta olduğunuz maddi sıkıntılarınız varsa bitebilir. Bu bereketli dönemde kazandıklarınızı dikkatli harcamanız durumunda borçlarınızın hepsinden kurtulacaksınız. Bunun yanı sıra eğer tabiri caizse ayağınızı yorganınıza göre uzatmanız daha önemlidir. Bu sayede ileri ki dönemlerde sizi rahata kavuşturacak parayı bile biriktirmeniz, yatırım yapmanız da mümkün olabilir.

Falda kanatlı at görmek, aynı zamanda içten geçen dileklerinizin gerçekleşeceğini göstermektedir. Tez vakitte tüm isteklerinize ve dileklerinize kavuşacağınız bir döneme giriyorsunuz. Çok güzel gelişmeler olabilir ve aynı zamanda bekar olan kimseler için de hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağı bir dönem olarak yorumlanmaktadır. Eğer evlenme çağındaysanız, karşınıza çıkacak olan kısmetlerden en uygun olanı ile bir yuva kurmanız mümkündür. Böylelikle mutluluğu zirvede yaşayacaksınız.

Her türlü gerginlikten kaçının. Çünkü sevdiklerinizden birisi ile yaşayacağınız küçük tartışmalar küslüğe neden olabilir. Ancak endişe etmeye gerek yoktur. Zira aranızdaki güçlü bağ kötü olayların yaşanmasına olanak tanımayacaktır ve kısa sürede küslükler sona erer. Küçük fikir ayrılıkları ve küçük anlaşmazlıklar ile tatlı atışmalar yaşanması da olasıdır.

Kahve tabağında bu sembolün çıkması, sürpriz bir aşk demektir. Yakın arkadaşlarından birisi sana olan aşkını itiraf edecektir. Bu duruma çok şaşıracaksın. Ancak senin için hayırlı kişi olacak. Beraber bir ilişkiye başlayacaksınız ve ciddi bir ilişki olabilir. Ayrıca bu at siyahsa, arkadaş zannettiğin kişiler arkandan kuyunu kazmakta olanlar vardır. Senin bir hatanı beklemekteler ve bu kişilere dikkat etmen gerekiyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.