Kahve Falında Kokarca Görmek

Kahve falında kokarca görmek, bazı huylarınızın çevreniz tarafından eleştirilmesi, demektir. Yakınlarınız sizi baskıcı, tutucu ya da aşırı kıskanç bulabilirler. Bu sembol etrafınızda sizin kıskanç birisi olarak göze batan biri olduğunuza işaret eder. Gerek iş ve eğitim hayatınızda, gerekse aile ilişkilerinizde kıskançlıklarınız hep bir adım öne çıkmaktadır. Sevdikleriniz bu yüzden size karşı öfkeli olabilirler. Kıskanç kişiliğiniz yüzünden etrafınızda pek sevilen biri olmamanız da mümkündür.

Bazı huylarınızı törpülemeniz gerekebilir. Eğer bencil davranırsanız, kendinize zarar verdiğiniz gibi etrafınızda ki dostlarınıza da zararınız dokunduğunu unutmayın. Bu sebeple ikili ilişkileriniz pek iç açıcı durumda olmadığından kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Çevrenizde kimse kalmayabilir. Karakter olarak değişmeniz beklenmese de kendinizi ifade ederken karşınızda ki kişinin durumu ile kendinizi kıyaslama yapmayın. Bunun yerine kendinizin ne istediğini bilerek hareket etmeniz, mantıklı olmanız size daha yararlı olacaktır.

Falda kokarca görmek, aynı zamanda sizleri beklenmedik anlarda zor duruma düşüren kişinin açığa çıkması demektir. Bu sayede size karşı oynanan oyunun bozulması anlamına gelmektedir. Özellikle hanede ve aile yaşantınızda bazı çatlaklıklar olabilir. Böyle olsa da bu durumu kurtaracak kişinin siz olması gerekir. Bu nedenle size düşen sorumluluklar artacaktır. Siz de toparlayıcı bir vazifeyle, ailenize dışarıdan sokulmak istenen fitne ve oyunların önüne geçerek her türlü sorunu önden engelleyebilirsiniz. Zekanızı çok iyi kullanarak bu gibi durumlardan kurtulmak aslında tamda size göre bir vazifedir. Çünkü üstesinden rahatlıkla gelebilecek oldukça güçlü bir kişiliğe sahipsiniz.

Kahve tabağında kokarca çıkması, ortalığı karıştırmak için hazır bekleyen bazı akrabalara işaret eder.  Ancak onlara fazla fırsat vermediğin için çıldırıyorlar. Son zamanlarda okul ve iş hayatında elde ettiğin başarılar onları daha çok kıskandırıyor olabilir. Kendileri ile kıyaslayabilirler. Eğer evlilik yolundaysan, nişanlınla aranda tahmin etmediğin bir konuda anlaşmazlıkların çıkması söz konusu olabilir. Bunlar seni yıldırmasın. Çünkü bu konu birbirinizi daha iyi anlamanıza yol açacaktır. Sevdiğin insana karşı daha anlayışlı olabilirsin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.