Kahve Falında Karanfil Görmek

Kahve falında karanfil görmek, son derece hassas bir süreç geçireceğinize, sevdiğiniz insandan beklentilerinizin artmasına ve kırılgan olmanız sebebi ile sevdiklerinizin de zor durumda kalmasına yorumlanır. Ayrıca bu sembol duygusal bir karakterinin olduğunu simgeler. Genelde duygulara göre davranışlar sergiliyor olabilir. Ayrıca son zamanda kırılgan bir yapıda olduğunu nitelendirmektedir.

Sevdiğin insanın seni anlamasını ve sana daha çok değer vermesi, ilgi göstermesini bekleyebilirsin. Aşk hayatınızda yoğun bir sürece adım atacağınıza işarettir. Eğer yalnızsanız umutlarınızı yitirmeyin. Çünkü arzu ettiğiniz muhteşem aşk kapınızı aralayacak ve o kişi karşınıza çıkacak. Eşiniz yada sevgiliniz ile birlikteliğiniz çok güzel bir biçimde devam edecek ve her geçen saniye birbirinizin değerini daha çok anlayacaksınız. Hatta sana küçük sürprizler yaparak keyfini yerine getirebilir.

Falda karanfil görmek, aynı zamanda sosyal hayatınızla ilgili korkularınız sonlanacak demektir. Endişeler bitiyor ve her geçen gün daha enerjik tavırlar sergileyeceksiniz. Karşınıza çıkacak olan tüm pürüzleri olabildiğince çabuk bir şekilde başınızda savacaksınız. Bu sayede başınızdaki bu sorunlardan kısa bir süre içinde kurtulacaksınız. Arkadaşlarınızla ilişkiniz çok güzel bir boyuta geçecektir ve sevildiğinizi bilmek mutlu edecektir.

Bu sembolün diğer önemli bir yorumu da kalbinizin sesini dinlemekten asla vazgeçmemeniz gerektiği yönündedir. Özellikle sezgileriniz doğrultusunda davranışlarınıza yön vermeniz gerektiğine yorumlanır. Eğitim, kariyer ve iş hayatınızda ayağınızı kaydırmak isteyen kişiler olabilir. Bu konuda oldukça temkinli olun ve bu kişilere koz vermemeye çalışın. Kırılgan yapınızdan istifade etmek isteyenler olabilir.Bbu kişilere karşı önlemlerinizi almalı ve bu kişilerle arkadaşlığınızı gözden geçirmelisiniz. Yakın zamanda yaşanacak olan gerginlikler karşısında sükunetiniz kaybetmemelisiniz. Çalışma hayatında özellikle her zaman sakin olmaya çalışmalısınız. Şunu unutmayın ki, asla hiç kimse için kişiliğinizden ödün vermediğiniz sürece her dem kazanan taraf kesinlikle sizler olacaksınız.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, maddi yönden refaha erişmek ve kazancınız artış göstermesi demektir. Bu da iş hayatınızla ilgili değişiklik göstereceği, güzel gelişmelerin olması demektir. Ancak iş ve özel hayatta dengeleri kurmalı, eşiniz ile daha fazla ilgilenmelisiniz. İşlerin yoğunluğu ev hayatında sıkıntı yaratabilir. Çocuklarınız daha fazla ilgi bekleyebilir. Hafta sonlarınızı işe değil de ailenize ayırmalısınız. Sevdikleriniz sizden daha çok ilgi bekliyorlar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.