Kahve Falında Karides Görmek

Kahve falında karides görmek, yakın zamanda talihin açılması ve sevineceğiniz bazı önemli gelişmelerin olmasına yorumlanır. Yarım kalan bir işi tamamlamak beraberinde mutluluk ve başarılar getirebilir. Özellikle bir konuda şansınızın yaver gideceğine işaret eder. Uzun zamandan sonra aklınıza takılmış olan geçmiş deneyimlerin, aslında sizin gelecek planlarınızın önünde bir engel olduğunu anlayacaksınız. Bu sayede daha şanslı ve kararlı bir döneme girebilirsiniz. Tecrübeleriniz sayesinde hatalardan kaçınabilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol aynı zamanda birinin yolunuza ışık tutması demektir. Tanımadığınız biri tarafından gerçekleri göreceksiniz. Bu kişi sayesinde hayatınızın geri kalanında geçmişin aslında önemsiz olduğunu fark edeceksiniz. Ayrıca hedeflerinize yönelirseniz hayallerinize kavuşabileceğini anlayacaksınız. Karides bir balık olduğundan dolayı falda çıktığı zaman kısmetlerinizin olduğu manasına da gelir. İş hayatında bir teklifle karşı karşıya geleceksiniz demektir. Fakat bu teklif aslında size yarar sağlamayacak ve altında başka sebepler yatabilir. Bu yüzden gelen teklifleri iyi analiz etmenizde yarar vardır.

Falda karides görmek, aynı zamanda zorlukların ardından gelen mutluluk ve sevinç anlamı da taşır. Zorlanacağınız günlerin geride kaldığını bilmelisiniz. Tabi bu zorlu günler bir müddet sonra sona erecek tir. Beklentilerinizin gerçekleştiği, mutlu olacağınız günlere er ya da geç erişeceksiniz. Çabalarınızın karşılığını yakın bir zamanda alacaksınız. Ayrıca hırs ve azminizin meyvelerini zamanla toplayacak olmanız yeni hedefler kurmanıza yardımcı olacaktır.

Falda karides figürü, bunun yanı sıra sizin ve aile bireylerinin önemli bir konuda ortak fikirler ile hareket etmesi demektir. Özellikle aile içerisinde önemli bir olayın habercisidir. Bu fikirlerin baş rolü siz olacağınızdan dolayı sorumluluk sizin üstünüzde olacak. Başkaları tarafından yapılacak eleştirilere hazırlıklı olmalısınız. Bunun yanı sıra çevrenizdeki insanların fikirlerine önem vermeniz gerekiyor.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı ev hanımları için ev işleri, çoluk çocuk derken kocanızı fazlasıyla ihmal ediyor olmanızdır. Beyler için de aynı durum geçerlidir. İşler yüzünden aile hayatınız geride kalabilir. Sizin bu ilgisiz tavırlarınız karşı tarafın yanlış düşüncelere kapılmasına neden oluyor. Bu sebeple de sevgiyi başka kollarda aramaya itiyor. Bir an önce eski güzel günlerinize dönmek için adımlar atmazsanız ilişkiniz tamamen kopabilir ve aranızdaki bağ bitebilir. Aile içerisinde yeniden sevgi dolu günler için çabalamanız gerekiyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.