Kahve Falında Kartal Kanadı Görmek

Kahve falında kartal kanadı görmek, genellikle falına bakılan kişinin bir hayli zor bir karaktere sahip olması, aynı zamanda gücü ve kararlılığı ile de herkesin tedirgin olduğu biri olmasına yorumlanır. Bu sebeple çevrenizde insanlar sizinle iletişimlerinde saygıda kusur etmiyorlar. Bu sembol falına bakılan kişinin kişiliği ile ilgili yorumlar yapılmasına fırsat tanır. Kartalın gerçekte yırtıcı ve vahşi bir hayvan olduğunu biliyoruz. Bu sebeple kahve falında kartal kanadı çıkarsa bunun anlamı dediğim dedik ve inatçı bir kişilik yapısına sahip olmanız anlamına gelir.

Falda çıkan bu sembol aynı zamanda ileri görüşlü bir insan olduğunuza yorumlanır. Bu sayede gerçek hayatta idealleri olan ve bunlar doğrultusunda yaşamayı tercih eden birisi olduğunuzu gösterir. Falda kartal kanadı görmek, ayrıca müjdeli ve sevindirici haberler almak şeklinde de yorumlanır. Hiç beklemediğiniz bir anda size ulaşacak olan bu havadisler beklediğiniz bir konuda olabilir. Bunun yanı sıra beklemediğiniz ve tahmin dahi edemeyeceğiniz bir konuda da sürpriz haberler alabilirsiniz.

Falda kartal kanadı görmek, aynı zamanda meşgul olduğunuz işte veya çalışma yaşamınızda son zamanlarda uğraştığınız projelerde zirveye yükselmeniz demektir. Bu sembol fincanın ortasındaysa özellikle başarılar içinde yüzmenin de habercisidir. Eğitim ve iş hayatında başarılarınızın ardının arkasının kesilmeyeceği bir döneme hızla yaklaşıyorsunuz. Tüm bu güzel gelişmelerin yanı sıra faldaki kartal kanadı simgesi, çok özlediğiniz ve yaşam şartlarından dolayı uzun süredir görüşemediğiniz bir tanıdığınızı simgeler. Bu kişi ile sürpriz bir şekilde karşılaşacağınızı göstermektedir. Arkadaşlarınız ile planladığınız bir akşam gezmesinde yeni insanlar tanıyabilirsiniz. Ya da patronunuz tarafından gönderildiğiniz kısa bir seyahat gibi sürpriz bir yerde karşılaşacağınız bu ahbabınız ile keyifli saatler geçirmeniz mümkündür.

Kahve tabağında bu sembol, iş arayanlar için hoşunuza gitmese de bir iş teklifini değerlendirmek üzere olduğunuz anlamına gelir. Başlarda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Fakat daha sonra çok seveceğiniz bir çalışma ortamınız olacak ve başarılarınız dillere destan olacak demektir. Eski eşiniz ya da sevgiliniz sizi psikolojik baskı altına almaya çalışıyor olabilir. Evlatlarınız varsa onların hatırına onun bazı isteklerine boyun eğeceksiniz. Yaşantınıza bir türlü çeki düzen veremiyorsanız, artık daha kararlı olacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.