Kahve Falında Öpüşen Kuşlar Görmek

Kahve falında öpüşen kuşlar görmek, aşk hayatında romantizm ve mutluluğu simgeler. Sevdiğin insan ile ruh eşisin. Senin o kadar çok seviyor olduğun ve adeta tutku ile bağlı olduğun birine de işaret eder. Sen o kişiyi o kadar çok seviyor ve ondan asla ayrı bir saniye bile geçirmek istemiyorsun. Her ne kadar böyle düşünüyor olsan bile o kişinin senin gibi düşünmüyor oluşu da seni oldukça üzüyor. Sen de bu kişiye bu kadar bağlı kalmak yerine bu hayatın ona ait değil de sadece sana ait olduğunu görürsen o zaman hem daha mutlu olabileceksin. Bunun yanı sıra seni bu kadar üzmesine de izin vermemiş olacaksın.

Seni her an elleri arasında biliyor olmasından dolayı o kadar çok şımarmış ve seni öyle elleri arasında görüyor. Ancak bu durum sadece sana istediği zaman gelebilecek istediği zaman da gidebilecek olduğunu düşünmesine izin veriyor. Bundan sonra ona bu durumun hiç de öyle olmadığını anlatmalı ve sen de kendine ait olan bu hayatın en güzel yanlarını da görmelisin.

Falda öpüşen kuşlar görmek, aynı zamanda her ne kadar hayatında olan kişi seni sevmiyor ve sadece senin ile güzel vakit geçirmek için yer alıyor. Böyle olsa bile seni başka bir kişinin de deliler gibi seviyor olduğunu bilmen gerekir. Çünkü o kişi adeta senin ondan ayrılmanı ve tekrar kendisine gitmen için o anın gelmesini dört göz ile bekliyor olduğunu da göstermektedir.

Kahve tabağında bu sembol sevdiğin insan ile arandaki engellerin ortadan kalkması anlamına gelir. Aile fertleri sevdiğin insanı kabul edecekler. Artık aranızdaki aile problemleri yavaş yavaş aşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.