Kahve Falında Kalp Üstünde İnsan Görmek

Kahve falında kalp üstünde insan görmek, bekar olanlar için murada ermek ve mutlu bir yuvanın temellerini atmak anlamına gelir. Falına bakılan kişi çok yakın zamanda evlenme kararı alabilir. Evleneceğiniz kişi tez zamanda karşınıza çıkabilir. Bu izdivaç ile birlikte hane halkının yorulacağı bir düğün olacağının da habercisidir. Kahve tabağında bu sembol görülüyorsa ve fal sahibi evli değilse, bunun anlamı da yeni biri ile ani bir karar ile evleneceğine yorumlanır. Bu evlilik ani olacağından her şeyi düşünemeyecek ve herkesin gönlünü yapmak zor olabilir.  Hatta bu kadar acele etmekten dolayı da  sonunda pişman olabilirsiniz. O yüzden dikkatli davranmalı ve evleneceğiniz kişiyi sık eleyip dokumanız gerekir. Eğer evliyseniz, bunun anlamı da eşiniz size beklemediğiniz bir anda güzel bir sürpriz yapacak demektir.

Falda kalp üstünde insan görmek, yakın bir zamanda ailenizde sağlığıyla ilgili problem yaşayan bir tanıdığınıza yapacağınız sürpriz ziyaret olarak yorumlanır. Ayrıca sağlık sorunu olan birinden güzel haber almak manasına da gelmektedir. Bu ziyaret ile hem akrabalık ilişkilerinizi güçlendirecek, hem de iç huzurunuzun dengesini sağlayacaksınız.

Eğer kendinizi son zamanlarda mutsuz hissediyorsanız, sizi sizden daha iyi anlayacak olan akrabalarınız ya da dostlarınız ile görüşmeniz size fayda sağlayabilir. Bu sembolün bir başka manası ise sevdiğiniz bir arkadaşının yaptığı evliliğin yanlış olduğunu fark etmeniz ve uyarmanız şeklindedir. Arkadaşınıza bu yanlışlığı anlatmak isteyeceksiniz, ancak yapamayacaksınız. Bu sebeple aradan çekilebilir ve uzak durmayı tercih edebilirsiniz. Geç olmadan arkadaşınıza düşüncelerinizi anlatmanız da önemlidir.

Kahve falında bu sembol ilişkisi olmayan için hoşlandığı kişinin de kendisinden hoşlandığı yönündedir. Sizin onu sevdiğinizden belki daha çok sizi seviyor ve düşünüyor olabilir. Yakında size açılacak cesareti de bulabilir. Ancak kalbinde ve aklında hep siz varsınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.