Kahve Falında Kafası Olmayan İnsan Görmek

Kahve falında kafası olmayan insan görmek, dengesiz bir karaktere sahip biri yüzünden başınızın derde girmesi ya da canınızın sıkılması demektir. Bu kişinin içi başka dışı başka ve bu sevdiğiniz ya da aileden biri de olabilir. Bu sembol eğer fincanın kulpunun olduğu kısımda çıkarsa, bunun anlamı bu kişinin ailenizden biri olduğu yönündedir. Kıskançlık yüzünden sizi yok sayıyor olabilir. Umursamaz gibi hareket etmesine rağmen kendini bir şekilde size göstermekten keyif aldığını ve kıskandırmaya çalıştığını da ifade eder. Fincanın ortasında kafası olmayan insan sembolü çıkması, size kötülük yapmak istese de bir türlü zarar vermeyen birine yorumlanır. Bu kişi bu şekilde sadece uzaktan sizi seyredecek ve zarar vermeye korkacak demektir.

Falda kafası olmayan insan görmek, yakın zamanda tanıdığınız birinden bir düşmanlık görmeye, mağlup olmaya yorumlanır. Aynı zamanda sırlarının başkaları tarafından duyulabileceğini gösterir. Böyle bir sembolün fincanda üst tarafta çıkması ise, çevresindeki biri tarafından bir düşmanlık göreceğine yorumlanır. Bu kişi yüzünden sıkıntıya düşüp zor durumda kalınacağını da simgeler.

Kahve falında başı olmayan birini görmek, aynı zamanda düşmanlık yapmayı isteyen kişinin şuanda herhangi bir zarar vermeyeceğine yorumlanır. Ancak aklında fal baktıran kişiye karşı olumsuz duygular besliyor. Sırf bu sebepten dolayı çevrenizde sırlarınızı kimseyle paylaşmayın. Ayrıca mesafenizi korumanızda fayda olduğunu ifade eder. Bunun yanı sıra iyi yönden değerlendirildiğinde ise, düşünceden öteye gidemeyen bir kıskançlık söz konusu olduğunu gösterir.

Ruya tabir

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, çevrenizde size ayak uyduracak zindeliğe sahip kimseyi göremiyor olabilirsiniz. Çok fazla göze batmaya devam ederseniz, nazara uğrayabilirsiniz. Bu sebeple dikkatli olun. Aile içerisinde bazı insanların gerçek yüzünü görmek sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Hatta tartışma da küslük gibi can sıkıcı durumlar da söz konusu olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.