Kahve Falında İki Kalp Üst Üste Görmek

Kahve falında iki kalp üst üste görmek, evli ola kişiler için hayırlı bir evlat sahibi olmak demektir. Eğer eşiniz ile uzun zamandır evlat hasreti çekiyorsanız, yakında müjdeli haber gelebilir. Bu hasretin yakın bir zamanda son bulacağına ve bebeğinizin olacağına yorumlanır. Falda iki kalbin üst üste gelmesi aynı zamanda bir evladın özellikle de bir erkek evlat sahibi olmanın müjdecisidir. Eğer eşiniz ile çok uzun yılar evlat hasreti yaşıyorsanız, artık bu hasret sona erebilir ve sabrınızın mükafatını almanızın vakti gelmiştir.

Falda çıkan bu sembol aynı zamanda kültürümüzde, erkek evlat olarak yorumlanır. Bekar olanlar için de murat, kısmet olarak da bilinir. Eğer çocuğunuz varsa, yeniden evlat sahibi düşünmüyorsanız bu sefer anlamı farklıdır. Çok yakın bir zamanda hayırlı ve kısmetli bir olayın haberini almanız söz konusu olabilir. Yakın çevreden birinin hamile olduğunu ya da evleneceğini öğrenebilirsiniz. Bu gelecek haber, bir miras haberi de olabilir.

Falda iki kalp üst üste görmek, eğer kalbiniz boşsa yakında yeni bir aşka yelken açacağınızın habercisidir. Uzun yıllar kalbiniz boş kalmış olabilir. Eğer yıllarca kendi ruh eşinizi aramış olanlar, yakında hayallerindeki gibi biri ile karşılaşabilirler. Fakat artık ruhunuzu tamamlayan kişiyi bulmanız evlilik kararını da beraberinde getirebilir. Falda çıkan kalp simgeleri aşk ve sevgi, iki kişinin mutluluğunu simgeler. Şu an bir ilişkiniz de varsa, bu ilişkiniz evliliğe doğru gideceğine dalalet edilir. Bekar kızlar yakında evlilik teklifi alabilirler. Evlendikten sonra da bir erkek evladınızın olabileceğinin habercisi olarak yorumlanır. Fincanda iki kalbi üst üste görmek, yukarıda da bahsettiğimiz gibi genellikle evlilik ve doğumu simgeler.

Kahve tabağında çıkan bu sembol, ayrıca sosyal çevrenizde de mutluluk demektir. Uzak yollardan gelen  arkadaşınızla keyifli bir hafta geçirerek özlem giderebilirsiniz. Sizi gerçekten seven insanlarla kavuşarak onlarla özlem giderebilir, eskileri konuşabilir ve mutlu sohbetler yapabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.